Zbiórka Intersekcjonalny film pt. ONE - miniaturka zdjęcia

Intersekcjonalny film pt. ONE Jak założyć taką zbiórkę?

Intersekcjonalny film pt. ONE

550 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Gosia Rawa - awatar

Gosia Rawa

Organizator zbiórki

Co łączy feministkę i krowę? 

Co ma wspólnego jednodniowy kogucik z osobami LGBT+? 

Czy kapitalizm jest totalitarny? 

Czy można zabijać humanitarnie?

 

Współczesne ruchy feministyczne, klimatyczne, prozwierzęce, lgbtqia i antyfaszystowskie walczą z różnymi formami dyskryminacji. Wykluczenie jest ich wspólnym mianownikiem i zaczyna się już na tak podstawowym poziomie jakim jest język. Przeciw czemu walczymy i czy jest to ten sam wróg? Czy możemy połączyć siły?

Naszym zdaniem, nie tylko możemy, ale i powinnyśmy! 

Dlaczego? O tym w filmie.


Na co zbieramy?

Zbieramy na film dokumentalny, którego istotnym elementem będzie animacja. Koszty projektu, podróży i wypożyczania sprzętu, niestety przekraczają nasze możlwości finansowe, chociaż wkładamy w ten projekt dużą część swoich oszczędności :)

Jest to jednak produkcja, która powstaje z potrzeby serca. Dlatego też po premierze, nasz film będzie dostępny za dramo w internecie.


Kim jesteśmy?

Goja - swoją przygodę z aktywizmem rozpoczęłam kilkanaście lat temu. Zaczęło się od Amnesty International, jednak z biegiem lat i poznawaniem nowych ludzi, moja uwaga skoncentrowała się na zwierzętach. Miałam szczęście współzakładać inicjatywę BASTA!, która działa już prawie 10 lat. Mając świadomość złożoności wielu problemów w obliczu których stoimy, od kilku lat angażuję się także w ruchy klimatyczne, takie jak Obóz dla klimatu czy Zielona Fala. Pomimo głębokiego przekonania i potrzebie działania dla ogólnie pojętej przyrody, bardzo bliska mojemu sercu pozostaje myśl feministyczna i kwestia praw człowieka. 

https://www.facebook.com/kolektywbruk/videos/549494615837661/UzpfSTEwMDAxNTQxNjA4MTgyMzo2ODk5NDQ1NTQ4NjI3NDE/

https://vod.tvp.pl/video/magazyn-ekspresu-reporterow,12112019,44994441?fbclid=IwAR3AbZ7aoOvcO0S9TYASx_eSQO2YwIITL78vamr7o215TqjllmCqyHKb4iw


Adam Ptaszyński -  współautor m.in. filmów:

„To tylko zwierzęta”, „W jak wybór” podejmujących tematy praw zwierząt, diety roślinnej, klimatu, jak i licznych dokumentacji i materiałów filmowych Inicjatywy BASTA! i Fundacji Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva!

Wspólnie z  Teatrem Kana w Szczecinie zrealizował m. in. filmy : „Wybrany”, „We wzajemności”, „W pieśni” 

https://www.youtube.com/watch?v=CmbzqaMYhzM

https://www.youtube.com/watch?v=5CE7b-EgYB8&t=429s

https://www.youtube.com/watch?v=dRjPImGzvuk&t=2s

opiekun medyczny, weganin.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
550 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Gosia Rawa - awatar

Gosia Rawa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Joanna Hasiak - awatar
Joanna Hasiak
200
Agnieszka Władzińska - awatar
Agnieszka Władzińska
100
bakanski - awatar
bakanski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij