Zbiórka Firaleja Gwiazd - zdjęcie główne

Firaleja Gwiazd

40 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 


Wpłać piątaka na śpiewaka :) Każda wpłata  powiększy budżet przeznaczony na zakup nagród dla laureatów Festiwalu Polskiej Piosenki Rozrywkowej FIRAleja Gwiazd. Spełnijmy marzenia młodych wokalistów :) Pierwsza edycja już za nami. Zbieramy fundusze na kolejną. Niech będzie jeszcze lepsza niż ta pierwsza :)

Aleją Gwiazd biegniemy .....

Jednym z projektów jaki nasza Fundacja realizuje  jest FIRAleja Gwiazd - Ogólnopolski Festiwal Polskiej Piosenki Rozrywkowej. Jest to konkurs wokalny skierowany do uzdolnionych osób w wieku od 8 lat, w 4 kategoriach wiekowych. Celem konkursu jest :

1. zachęcanie dzieci, młodzieży i dorosłych do czynnego uczestnictwa w amatorskim ruchu muzycznym,

2. promocja utalentowanych muzycznie i motywowanie ich do systematycznego doskonalenia swoich umiejętności,

3. umożliwienie publicznej prezentacji umiejętności wokalnych i muzycznych oraz wyróżnienie najciekawszych występów i promocja laureatów.

W realizację projektu wkładamy własne siły i środki, lecz ze względu na spodziewaną dużą liczbę uczestników liczymy na Wasze wsparcie :) Mamy fantastyczne miejsce, profesjonalne Jury, promujemy polską muzykę rozrywkową wśród młodych adeptów sztuki wokalnej. 

Pragniemy, aby wszyscy finaliści naszego konkursu po ogłoszeniu wyników wracali do swoich domów z uśmiechem na twarzach i torbami pełnymi nagród i prezentów. Dlatego też uprzejmie prosimy, dołączcie do zrzutki :) Pomóżcie nam przygotować wypasione nagrody w postaci statuetek, pucharów, nagród rzeczowych. Każda najdrobniejsza wpłata jest cenna i warta na wagę złota !!!

Jeśli w sercu gra Ci muzyka, lubisz wspierać uzdolnionych młodych ludzi, dołącz do nas :)

Pomóż tyle ile możesz, ziarnko do ziarnka i będziemy mieli nagrody dla wszystkich !!!

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ !!!!

DOBRO WRACA :) :):)

Więcej informacji o naszej Fundacji znajdziesz na naszej stronie www.fundacja-ira.pl


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
40 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 2

Wojciech Rzeżnicki - awatar
Wojciech Rzeżnicki
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij