Zbiórka Firaleja Gwiazd - zdjęcie główne

Firaleja Gwiazd

40 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 


Wpłać piątaka na śpiewaka :) Każda wpłata  powiększy budżet przeznaczony na zakup nagród dla laureatów Festiwalu Polskiej Piosenki Rozrywkowej FIRAleja Gwiazd. Spełnijmy marzenia młodych wokalistów :) Pierwsza edycja już za nami. Zbieramy fundusze na kolejną. Niech będzie jeszcze lepsza niż ta pierwsza :)

Aleją Gwiazd biegniemy .....

Jednym z projektów jaki nasza Fundacja realizuje  jest FIRAleja Gwiazd - Ogólnopolski Festiwal Polskiej Piosenki Rozrywkowej. Jest to konkurs wokalny skierowany do uzdolnionych osób w wieku od 8 lat, w 4 kategoriach wiekowych. Celem konkursu jest :

1. zachęcanie dzieci, młodzieży i dorosłych do czynnego uczestnictwa w amatorskim ruchu muzycznym,

2. promocja utalentowanych muzycznie i motywowanie ich do systematycznego doskonalenia swoich umiejętności,

3. umożliwienie publicznej prezentacji umiejętności wokalnych i muzycznych oraz wyróżnienie najciekawszych występów i promocja laureatów.

W realizację projektu wkładamy własne siły i środki, lecz ze względu na spodziewaną dużą liczbę uczestników liczymy na Wasze wsparcie :) Mamy fantastyczne miejsce, profesjonalne Jury, promujemy polską muzykę rozrywkową wśród młodych adeptów sztuki wokalnej. 

Pragniemy, aby wszyscy finaliści naszego konkursu po ogłoszeniu wyników wracali do swoich domów z uśmiechem na twarzach i torbami pełnymi nagród i prezentów. Dlatego też uprzejmie prosimy, dołączcie do zrzutki :) Pomóżcie nam przygotować wypasione nagrody w postaci statuetek, pucharów, nagród rzeczowych. Każda najdrobniejsza wpłata jest cenna i warta na wagę złota !!!

Jeśli w sercu gra Ci muzyka, lubisz wspierać uzdolnionych młodych ludzi, dołącz do nas :)

Pomóż tyle ile możesz, ziarnko do ziarnka i będziemy mieli nagrody dla wszystkich !!!

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ !!!!

DOBRO WRACA :) :):)

Więcej informacji o naszej Fundacji znajdziesz na naszej stronie www.fundacja-ira.pl


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
40 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 2

Wojciech Rzeżnicki - awatar
Wojciech Rzeżnicki
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij