Zbiórka MałyPies nie zasłużył na miłość? - miniaturka zdjęcia

MałyPies nie zasłużył na miłość? Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka MałyPies nie zasłużył na miłość? - zdjęcie główne

MałyPies nie zasłużył na miłość?

623 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Krasuska - awatar

Katarzyna Krasuska

Organizator zbiórki

Podrzucony pod bramę naszego psiego hotelu mały Kurczaczek Fredi waży zaledwie 3 kg, jednak nie przeszkodziło mu to w hodowaniu na sobie ponad 50 kleszczy. 

Malutki, niedożywiony, z zapaleniem spojówek i załamanym żebrem patrzył na nas z nadzieją na pomoc. Odmowa nie wchodziła w grę. Jeszcze tego samego dnia pojechaliśmy z nim do weterynarza, gdzie okazało się że ma problem z zębami przez co bardzo boli go pyszczek. Żeby ulżyć mu w cierpieniu Fredi jak najszybciej potrzebuje zabiegu stomatologicznego. Niestety sprawę komplikują szmery w sercu, które niezdiagnozowane wykluczają możliwość narkozy. Dlatego Kurczaczek Fredi potrzebuje jeszcze dość drogiego badania jakim jest echo serca.

Podsumowując:

* pierwszy przegląd, badania krwi (profil rozszerzony), test na choroby odkleszczowe i na babeszjozę kosztował 247 zł 

* w tym tygodniu badanie kału na pasożyty 

* jak tylko uzbieramy środki zapisujemy się na echo serca (koszt ok 200zl)

* po badaniu serca umawiamy się na sanację jamy ustnej

* możliwe, że potrzebna będzie kastracja

* od nas Fredi ma zapewnione: lokum, jedzonko, krople na kleszcze. 

Fredi trafił pod skrzydła fundacji TOZ oddział Chynów, jednak chcielibyśmy wspomóc tę fundację, którą ma ograniczone środki finansowe. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
623 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Krasuska - awatar

Katarzyna Krasuska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
13
AG B - awatar
AG B
50
Michał Supowicz - awatar
Michał Supowicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Tinka Pinczerek - awatar
Tinka Pinczerek
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mike - awatar
Mike
20
Marlena Huszczak - awatar
Marlena Huszczak
100
Monika.B - awatar
Monika.B
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij