Zbiórka MałyPies nie zasłużył na miłość? - miniaturka zdjęcia

MałyPies nie zasłużył na miłość?

Zbiórka MałyPies nie zasłużył na miłość? - zdjęcie główne

MałyPies nie zasłużył na miłość?

623 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 
Katarzyna Krasuska - awatar

Katarzyna Krasuska

Organizator zbiórki

Podrzucony pod bramę naszego psiego hotelu mały Kurczaczek Fredi waży zaledwie 3 kg, jednak nie przeszkodziło mu to w hodowaniu na sobie ponad 50 kleszczy. 

Malutki, niedożywiony, z zapaleniem spojówek i załamanym żebrem patrzył na nas z nadzieją na pomoc. Odmowa nie wchodziła w grę. Jeszcze tego samego dnia pojechaliśmy z nim do weterynarza, gdzie okazało się że ma problem z zębami przez co bardzo boli go pyszczek. Żeby ulżyć mu w cierpieniu Fredi jak najszybciej potrzebuje zabiegu stomatologicznego. Niestety sprawę komplikują szmery w sercu, które niezdiagnozowane wykluczają możliwość narkozy. Dlatego Kurczaczek Fredi potrzebuje jeszcze dość drogiego badania jakim jest echo serca.

Podsumowując:

* pierwszy przegląd, badania krwi (profil rozszerzony), test na choroby odkleszczowe i na babeszjozę kosztował 247 zł 

* w tym tygodniu badanie kału na pasożyty 

* jak tylko uzbieramy środki zapisujemy się na echo serca (koszt ok 200zl)

* po badaniu serca umawiamy się na sanację jamy ustnej

* możliwe, że potrzebna będzie kastracja

* od nas Fredi ma zapewnione: lokum, jedzonko, krople na kleszcze. 

Fredi trafił pod skrzydła fundacji TOZ oddział Chynów, jednak chcielibyśmy wspomóc tę fundację, którą ma ograniczone środki finansowe. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
623 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 
Katarzyna Krasuska - awatar

Katarzyna Krasuska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
13
AG B - awatar
AG B
50
Michał Supowicz - awatar
Michał Supowicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Tinka Pinczerek - awatar
Tinka Pinczerek
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mike - awatar
Mike
20
Marlena Huszczak - awatar
Marlena Huszczak
100
Monika.B - awatar
Monika.B
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij