Anonimowy Darczyńca
1 ZŁ

Podjęłam najważniejszą decyzję w moim życiu. Uwolniłam się od tyrana. Podjęłam się pracy bo byłam od niego uzależniona finansowo. Mam 2 dzieci i chce dla nich jak najlepiej.
Moja glupota i naiwnosc sprawiły że musialam siegnąć dna. Teraz chce sie odbić.
Wierzę że dobro wraca
Jeżeli ktokolwiek chciałby mi pomóc będę naprawdę wdzięczna.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!