
Od dziecka moja higiena jamy ustnej była zaniedbywana. Zamiast założyć aparat na zęby który w moim wieku był refundowany rodzice woleli przeznaczyć te pieniądze na inny cel %. Będąc dorosłą nie jestem w stanie wyleczyć jamy ustnej z własnych środków. Po opłaceniu mieszkania ledwo starcza mi na jedzenie ale jednak chciałabym chociaż raz w życiu nie czuć bólu podczas przeżuwania chleba.
Wiem, że dla niektórych to śmieszna zbiórka ale wstawienie nowych zębów jest dla mnie niezmiernie ważne. Jestem młodą osobą i zamiast śmiać się zaciskam usta, żeby nikt nie zobaczył moich zębów. Od pół roku nie jem ciepłych posiłków, ponieważ boli mnie każdy kęs.
Liczę na wsparcie osób, które rozumieją mój problem lub chcą mi pomóc.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!