Zbiórka Krok do celu - zdjęcie główne

Krok do celu

24 382 zł  z 38 000 zł (Cel)
Wpłaciło 728 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Żabicka - Mierzwicka - awatar

Beata Żabicka - Mierzwicka

Organizator zbiórki

Od września 2017 r. jestem mamą Kubusia. Celem tej akcji jest uzbieranie kwoty na leczenie , rehabilitację oraz  zakup akcesorii  do implantu ślimakowego,który się bardzo często psuje  dla mojego 14  letniego synka. Kubuś choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce, niedosłuch odbiorczo - zmysłowy,  uszkodzenie nerwu wzrokowego, niedowidzenie, jaskra, spektrum autyzmu, rzadką chorobę genetyczną -chromosomopatię  oraz  jest po operacji rozszczepu podniebienia miękkiego.

W kilku słowach przedstawię Kubusia historię. 

W 2006 roku trafił do mnie maleńki szkrab, który oczarował moją cała rodzinę.  Miał wtedy 6 tygodni. Stworzyliśmy dla Niego dom,rodzinę zastępczą.  Pomimo wielu chorób zakochaliśmy się w nim od pierwszego wejrzenia.

Zaczęło się wielkie szaleństwo, czyli bieganie od specjalisty do specjalisty.  Zaczęliśmy od poradni genetycznej, gdzie dowiedzieliśmy się że Kubuś choruje na chromosomapatię. Mając 7 miesięcy doszło Mózgowe Porażenie Dziecięce. Mając 18 miesięcy przeszedł operację rozszczepu podniebienia miękkiego.

Jak wcześniej wspomniałam Kuba nie słyszy od urodzenia. Nosił aparaty słuchowe, które nie przynosiły żadnych korzyści . Dowiedziałam się , że w Kajetanach pod Warszawą są wszczepiane implanty. Zrobiliśmy badania i okazało się ,że syn ma uszkodzony nerw słuchowy.

W 2011 roku przeszedł operacje wszczepienia implantu ślimakowego.Urządzenie ma 5 lat gwarancji, która już minęła. Procesor zaczął się psuć coraz częściej. Podzespoły do niego są bardzo drogie, gdzie mnie na nie nie stać.

Byliśmy na ekspertyzie urządzenia w 2017 roku i okazało się , że jest do wymiany. Niestety termin  to luty 2021 rok.

Intensywna rehabilitacja doprowadziła do tego , że rozumie mowę pomimo ,że nie mówi. 

Brak implantu pozostawi go w świecie ciszy i cała rehabilitacja pójdzie na marne.

Będę wdzięczna za każdą przekazaną złotówkę, która zbliży nas do zamierzonego celu.,pozwoli dziecku sprawniej funkcjonować w życiu codziennym.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Gosia - awatar

  Gosia

  20.08.2021
  20.08.2021

  Dużo zdrówka życzę 😚😚😚

 • Justyna Pochowska dla Kubusia - awatar

  Justyna Pochowska dla Kubusia

  15.08.2021
  15.08.2021

  Życzę dużo uśmiechu a dla pani dużo wytrwałości ❤️

 • Iwona Książkiewicz - awatar

  Iwona Książkiewicz

  17.05.2021
  17.05.2021

  Sukienka

 • Wioletta Wiola - awatar

  Wioletta Wiola

  23.04.2021
  23.04.2021

  ❤️

 • Wioletta Wiola - awatar

  Wioletta Wiola

  18.04.2021
  18.04.2021

  ❤️

24 382 zł  z 38 000 zł (Cel)
Wpłaciło 728 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Żabicka - Mierzwicka - awatar

Beata Żabicka - Mierzwicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 728

Daria Kaszubowska - awatar
Daria Kaszubowska
15
Anna Gierczyńska - awatar
Anna Gierczyńska
30
Angelika Sikora - awatar
Angelika Sikora
35
Ewelina Ławniczak - awatar
Ewelina Ławniczak
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Daria Kaszubowska - awatar
Daria Kaszubowska
45
Agnieszka Świder - awatar
Agnieszka Świder
30
Monika Banach licytacja Encyklopedii - awatar
Monika Banach licytacja Encyklopedii
20
Anna Zboińska - awatar
Anna Zboińska
10
Ewuś Ewuś - awatar
Ewuś Ewuś
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij