Zbiórka Krok do celu - zdjęcie główne

Krok do celu

6 988 zł z 38 000 zł (Cel)
Wpłaciło 197 osób
Wpłać teraz
 
Beata Żabicka - Mierzwicka - awatar

Beata Żabicka - Mierzwicka

Organizator zbiórki

Od września 2017 r. jestem mamą Kubusia. Celem tej akcji jest uzbieranie kwoty na leczenie , rehabilitację oraz  zakup akcesorii  do implantu ślimakowego,który się bardzo często psuje  dla mojego 14  letniego synka. Kubuś choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce, niedosłuch odbiorczo - zmysłowy,  uszkodzenie nerwu wzrokowego, niedowidzenie, jaskra, spektrum autyzmu, rzadką chorobę genetyczną -chromosomopatię  oraz  jest po operacji rozszczepu podniebienia miękkiego.

W kilku słowach przedstawię Kubusia historię. 

W 2006 roku trafił do mnie maleńki szkrab, który oczarował moją cała rodzinę.  Miał wtedy 6 tygodni. Stworzyliśmy dla Niego dom,rodzinę zastępczą.  Pomimo wielu chorób zakochaliśmy się w nim od pierwszego wejrzenia.

Zaczęło się wielkie szaleństwo, czyli bieganie od specjalisty do specjalisty.  Zaczęliśmy od poradni genetycznej, gdzie dowiedzieliśmy się że Kubuś choruje na chromosomapatię. Mając 7 miesięcy doszło Mózgowe Porażenie Dziecięce. Mając 18 miesięcy przeszedł operację rozszczepu podniebienia miękkiego.

Jak wcześniej wspomniałam Kuba nie słyszy od urodzenia. Nosił aparaty słuchowe, które nie przynosiły żadnych korzyści . Dowiedziałam się , że w Kajetanach pod Warszawą są wszczepiane implanty. Zrobiliśmy badania i okazało się ,że syn ma uszkodzony nerw słuchowy.

W 2011 roku przeszedł operacje wszczepienia implantu ślimakowego.Urządzenie ma 5 lat gwarancji, która już minęła. Procesor zaczął się psuć coraz częściej. Podzespoły do niego są bardzo drogie, gdzie mnie na nie nie stać.

Byliśmy na ekspertyzie urządzenia w 2017 roku i okazało się , że jest do wymiany. Niestety termin  to luty 2021 rok.

Intensywna rehabilitacja doprowadziła do tego , że rozumie mowę pomimo ,że nie mówi. 

Brak implantu pozostawi go w świecie ciszy i cała rehabilitacja pójdzie na marne.

Będę wdzięczna za każdą przekazaną złotówkę, która zbliży nas do zamierzonego celu.,pozwoli dziecku sprawniej funkcjonować w życiu codziennym.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Agata Przybyszewska - awatar

  Agata Przybyszewska

  14.08.20
  14.08.20

  Zdrówka dla Kubuisa

  • Beata Żabicka - Mierzwicka - awatar

   Beata Żabicka - Mierzwicka - Organizator zbiórki

   12.09.20
   12.09.20

   Dziękujemy ❤️

 • Sylwia Czubaszewska-Igielska - awatar

  Sylwia Czubaszewska-Igielska

  28.06.20
  28.06.20

  Zdrówka wojowniku!:)

  • Beata Żabicka - Mierzwicka - awatar

   Beata Żabicka - Mierzwicka - Organizator zbiórki

   29.06.20
   29.06.20

   Dziękujemy :)

 • Joanna Janiak - awatar

  Joanna Janiak

  18.06.20
  18.06.20

  Gdzie i kiedy odbiór łańcuszka

 • Daniel Nowak - awatar

  Daniel Nowak

  02.03.20
  02.03.20

  Zdrowka

 • Marzena Gidzgier - awatar

  Marzena Gidzgier

  28.10.18
  28.10.18

  ❤️❤️❤️

6 988 zł z 38 000 zł (Cel)
Wpłaciło 197 osób
Wpłać teraz
 
Beata Żabicka - Mierzwicka - awatar

Beata Żabicka - Mierzwicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 197

Sylwia - awatar
Sylwia
20
kasia szlaga - awatar
kasia szlaga
30
Monika Kalkiewicz - awatar
Monika Kalkiewicz
30
Monika Konopa - awatar
Monika Konopa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ewa Paprzycka - awatar
Ewa Paprzycka
80
Damian Dembowski - awatar
Damian Dembowski
70

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij