Zbiórka Transport dla Florki i Delmy - zdjęcie główne

Transport dla Florki i Delmy

1 052 zł  z 1 050 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Eliza Kopaczewska - awatar

Eliza Kopaczewska

Organizator zbiórki

Wszyscy, którym los zwierząt, zwłaszcza tych bezdomnych nie jest obojętny wiedzą, że podlasie to zagłębie właśnie bezdomności, braku domów tymczasowych, stałych i ludzi chętnych do pomocy. 

Florka i Delma to dwie dziewczyny bezdomne, którym przez dosyć długi czas starałam się znaleźć domki tu  u nas na tym naszym podlasiu. Niestety nikt się nie zgłosił. Nawet jedna osoba. Z pomocą przybył Szczecin. I tam właśnie na dziewczyny czekają domy stałe. Kilometrów bardzo dużo i właściwie pusta kieszeń zmusza mnie do złożenia przed Wami prośby o wpłatę na ten właśnie cel. 

Jeśli chcesz pomóc dziewczynkom dojechać do domków, to proszę o nawet najdrobniejszą wpłatę. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Eliza Kopaczewska - awatar

  Eliza Kopaczewska

  20.06.2018
  20.06.2018

  Florka i Delma są grzeczne i dlatego grzecznie czekają aż będziemy mogli zawieźć je do ich nowego miejsca zamieszkania. Wszystko zależy oczywiście czy uda się nam zebrać chociaż część sumy...

  Zdjęcie aktualizacji 16 566

Komentarze


 • Karolina - awatar

  Karolina

  21.06.2018
  21.06.2018

  Trzymam kciuki 🐾😍

1 052 zł  z 1 050 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Eliza Kopaczewska - awatar

Eliza Kopaczewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Jan Anna Matysiuk - awatar
Jan Anna Matysiuk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
77
Mark - awatar
Mark
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Elżbieta - awatar
Elżbieta
5
Sylwia Jodłowska - awatar
Sylwia Jodłowska
20
Karolina - awatar
Karolina
30
Ewa Romanów - awatar
Ewa Romanów
50
Anna W-P - awatar
Anna W-P
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij