Zbiórka Transport dla Florki i Delmy - miniaturka zdjęcia

Transport dla Florki i Delmy

Zbiórka Transport dla Florki i Delmy - zdjęcie główne

Transport dla Florki i Delmy

1 052 zł z 1 050 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać teraz
 
Eliza Kopaczewska - awatar

Eliza Kopaczewska

Organizator zbiórki

Wszyscy, którym los zwierząt, zwłaszcza tych bezdomnych nie jest obojętny wiedzą, że podlasie to zagłębie właśnie bezdomności, braku domów tymczasowych, stałych i ludzi chętnych do pomocy. 

Florka i Delma to dwie dziewczyny bezdomne, którym przez dosyć długi czas starałam się znaleźć domki tu  u nas na tym naszym podlasiu. Niestety nikt się nie zgłosił. Nawet jedna osoba. Z pomocą przybył Szczecin. I tam właśnie na dziewczyny czekają domy stałe. Kilometrów bardzo dużo i właściwie pusta kieszeń zmusza mnie do złożenia przed Wami prośby o wpłatę na ten właśnie cel. 

Jeśli chcesz pomóc dziewczynkom dojechać do domków, to proszę o nawet najdrobniejszą wpłatę. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Eliza Kopaczewska - awatar

  Eliza Kopaczewska

  20.06.18
  20.06.18

  Florka i Delma są grzeczne i dlatego grzecznie czekają aż będziemy mogli zawieźć je do ich nowego miejsca zamieszkania. Wszystko zależy oczywiście czy uda się nam zebrać chociaż część sumy...

  Zdjęcie aktualizacji 16 566

Komentarze


 • Karolina - awatar

  Karolina

  21.06.18
  21.06.18

  Trzymam kciuki 🐾😍

1 052 zł z 1 050 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać teraz
 
Eliza Kopaczewska - awatar

Eliza Kopaczewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Jan Anna Matysiuk - awatar
Jan Anna Matysiuk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
77
Mark - awatar
Mark
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Elżbieta - awatar
Elżbieta
5
Sylwia Jodłowska - awatar
Sylwia Jodłowska
20
Karolina - awatar
Karolina
30
Ewa Romanów - awatar
Ewa Romanów
50
Anna W-P - awatar
Anna W-P
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij