Zbiórka Pomoc dla Tomka w naprawie auta - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Tomka w naprawie auta Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla Tomka w naprawie auta - zdjęcie główne

Pomoc dla Tomka w naprawie auta

4 006 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Wicka - awatar

Paweł Wicka

Organizator zbiórki

Kochani, wiele osób już wspierało moje poprzednie apele ( dla ratownika Rafała, dla ANI... ) i teraz znowu proszę o wsparcie, a piszę ten post w imieniu mojego kuzyna Tomka (ciężko mi było go przekonać), który jest inwalidą i porusza się na zwykłym wózku a po wiosce takim elektrycznym wehikułem.... Po za domem, aby odwiedzić rodziców i ZUS jeździł samochodem, który niestety odmówił posłuszeństwa (padł silnik). Naprawa pochłonie majątek, którego nie posiada niestety. Oczywiście stara się sobie sam radzić z problemami ale to już przerosło jego oczekiwania, bo na domiar złego właśnie nasz sprawiedliwy ZUS odebrał mu prawa do renty (sprawa w sądzie) tylko dlatego, ze dorabiał sobie przez internet, a w związku z redukcją etatów tę pracę rzecz jasna stracił. Brak środków do życia to bym przesadził ale pilnie potrzeba na naprawę jego auta, które jest przystosowane dla inwalidy i zwrócił się do mnie o pomoc w celu zamieszczenia ogłoszenia, które udostępniłem na swoim profilu na FB. Mówi, ze nie ma wyjścia i aby móc się poruszać gdzieś dalej musi naprawić auto,w akcie desperacji jest zmuszony sprzedać nowy skuter z 2019 roku widniejący na zdjęciach. Tomasz jest jego właścicielem, posiada wszystkie dokumenty. 

teraz już nie będę opisywał tych parametrów pojazdu , bo nie tylko ja tak uważam ale kilka osób dziś napisało do mnie abym przekonał Tomasza do wyrażenia zgody na założenie zbiórki, ale on nie chciał... Ludzie sami piszą o podanie numeru konta i proszą w prywatnych wiadomościach aby go nie sprzedawał a używał sprzętu, który jest mu niezbędny do "normalnego funkcjonowania" Dlatego proszę wszystkich państwa o wsparcie skromnego inwalidy. Kwota do uzbierania jest tylko założeniem, jeśli coś zostanie to Tomasz przekaże te środki na cele społeczne... On w swojej działalności pomógł wielu ludziom, teraz sam potrzebuje, więc liczę na wyrozumiałość, pozdrawiam Paweł Wicka Ratownik

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Paweł Wicka - awatar

    Paweł Wicka

    18.09.2019
    18.09.2019

    W imieniu swoim i Tomka bardzo, bardzo dziękuję

4 006 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Wicka - awatar

Paweł Wicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 26

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Grazyna - awatar
Grazyna
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Grazyna G. - awatar
Grazyna G.
380
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna holke - awatar
Katarzyna holke
20
Barbara Belau - awatar
Barbara Belau
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Piotr Paczos - awatar
Piotr Paczos
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij