Grzegorz Kociubowski
Osobom, które właciły w ciągu pierwszych trzech dni serdecznie dziękujemy i zachęcamy do udostępniania zbiórki.

Dzięki poprzedniej zrzutce zwiększyliśmy pojemność serwera i opaciliśmy jego działanie na kolejny rok. W planach na ten rok, oprócz opłaty za hosting mamy zakup kolejnego skanera i finansowanie wyjazdów do USC i parafii. Za każdą wpłatę z góry serdecznie Wam dziękujemy.
Osobom, które właciły w ciągu pierwszych trzech dni serdecznie dziękujemy i zachęcamy do udostępniania zbiórki.
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Beata Jakusz
Dobry wieczór, przesyłam pierwszą darowiznę w podziękowaniu i uznaniu za zaangażowanie, kompetencje i okazaną pomoc, pozdrawiam, Beata Jakusz
Anonimowy Darczyńca
🤗👍
Anna Kowalska
Dziękuję Wam za pasję, ogrom pracy i zapał, to robi wielkie wrażenie. Trzymam kciuki za dalszy rozwój projektu. Dzięki ze jesteście!
Anonimowy Darczyńca
Dziękuję. Pomogliście znaleźć mi dużą część rodziny ❤️
Kaas
Robią Państwo świetną robotę. Dziękuję!