
17 lutego życie mojej siostry zmieniło się w jednej chwili…Wieczorem 17 lutego wybuch pożar na poddaszu jej domu. Ogień zniszczył wszystko, co znajdowało się na górze – pokoje, rzeczy osobiste, meble, sprzęty oraz pamiątki, których nie da się już odzyskać. To miejsce było domem dla niej, jej męża oraz syna i babci. Straty są ogromne. Poddasze jest w stanie fatalnym – dach wymaga całkowitej odbudowy, konstrukcja została naruszona, a wnętrza nadają się do generalnego remontu. Dom wymaga pilnych prac zabezpieczających i odbudowy, aby mogli znów czuć się bezpiecznie. W jednej chwili stracili dorobek wielu lat pracy. Teraz stoją przed ogromnym wyzwaniem finansowym, które przekracza ich możliwości. Każda, nawet najmniejsza wpłata, będzie dla nich ogromnym wsparciem i krokiem w stronę odbudowy ich domu oraz powrotu do normalności. Z całego serca dziękujemy za każdą pomoc, udostępnienie zbiórki i dobre słowo. Wasze wsparcie daje im nadzieję w tym bardzo trudnym czasie.











Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Teresa Cerazy
Współczuję też miałam pożar półtora roku temu to samo przeszłam
Józefa i Marian Złotek
Trzymamy kciuki i życzymy szybkiej odbudowy domu!
Aleksandra
Bardzo wam współczuję. Na pewno dacie radę, życzę siły i wytrwałości w odbudowie.
Zuzanna Pluta
trzymajcie sie ciepło! życzę Wam dużo siły
Lilla Fronczyk
Bardzo mi przykro z powodu tego, co Was spotkało…. Pamiętajcie jednak, że najważniejsze jest to, że jesteście bezpieczni. Resztę na pewno da się odbudować krok po kroku. Nie jesteście w tym sami ❤️