Karisek - operacja staruszka

owner

Karolina Hankus Ziarek

Organizator zbiórki

Zbiórka

Karisek został uratowany przeszło 3 lata temu z gminnej przechowalni przed wywózką do schroniska molochu -Radys-gdzie przebywa ponad 3 tysiące psów , ktore często umierają tam zagryzione ...

Udało mu się uniknąć piekła i od tego czasu przebywa w hoteliku , oczekując na dobry dom- może z powodu wieku lub obawy przed typem rasy zainteresowanie nim i  szansa na jego adopcję są marne ... Karis jednak nie traci wiary w ludzi , gdyż w hotelu znalazł cudowny dom i troskliwą opiekę - niestety ten spokój został zakłócony chorobą - wykryto u niego dwie narośle , które natychmiast trzeba było operacyjnie usunąć. Badanie histopatologiczne wykazało, że obydwie są nowotworowe (mastocytoma), potrzebny był kolejny zabieg aby usunąć jak największy zasięg wokół zmian. Na szczęście nasz Staruszek szybko wraca do formy i została mu udzielona pomoc na czas - bez tych zabiegów Karisek by umarł w przeciągu kilku miesięcy na nowotwór .

Oba  zabiegi i badania to koszt ok. 1000 zl. Dla nas, w tej chwili to ogromny wydatek, zwłaszcza że na opłacenie hotelu za maj wydaliśmy kilkaset złotych -Bardzo , bardzo prosimy o wsparcie dla tego bezdomnego , kochanego Staruszka !


Dobro wraca !


owner

Karolina Hankus Ziarek

Organizator zbiórki

Wpłaty - 3

 • Avatar Ana B
  20
  Ana B
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  20
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Nela
  20
  Nela

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę