Zbiórka Karisek - operacja staruszka - zdjęcie główne

Karisek - operacja staruszka

60 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Hankus Ziarek - awatar

Karolina Hankus Ziarek

Organizator zbiórki

Karisek został uratowany przeszło 3 lata temu z gminnej przechowalni przed wywózką do schroniska molochu -Radys-gdzie przebywa ponad 3 tysiące psów , ktore często umierają tam zagryzione ...

Udało mu się uniknąć piekła i od tego czasu przebywa w hoteliku , oczekując na dobry dom- może z powodu wieku lub obawy przed typem rasy zainteresowanie nim i  szansa na jego adopcję są marne ... Karis jednak nie traci wiary w ludzi , gdyż w hotelu znalazł cudowny dom i troskliwą opiekę - niestety ten spokój został zakłócony chorobą - wykryto u niego dwie narośle , które natychmiast trzeba było operacyjnie usunąć. Badanie histopatologiczne wykazało, że obydwie są nowotworowe (mastocytoma), potrzebny był kolejny zabieg aby usunąć jak największy zasięg wokół zmian. Na szczęście nasz Staruszek szybko wraca do formy i została mu udzielona pomoc na czas - bez tych zabiegów Karisek by umarł w przeciągu kilku miesięcy na nowotwór .

Oba  zabiegi i badania to koszt ok. 1000 zl. Dla nas, w tej chwili to ogromny wydatek, zwłaszcza że na opłacenie hotelu za maj wydaliśmy kilkaset złotych -Bardzo , bardzo prosimy o wsparcie dla tego bezdomnego , kochanego Staruszka !


Dobro wraca !


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
60 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Hankus Ziarek - awatar

Karolina Hankus Ziarek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Ana B - awatar
Ana B
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Nela - awatar
Nela
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij