Zbiórka Lipcowy wyjazd na Ukrainę - zdjęcie główne

Lipcowy wyjazd na Ukrainę

640 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

25-30 maja odbyliśmy kolejną wyprawę z pomocą humanitarną dla Ukrainy, kierunek: Odessa i Mikołajów. To działanie zainspirowało nas do stworzenia projektu: FMP Misja Ukraina (strona FB: https://www.facebook.com/fmpmisjaukraina/ )

Przygotowujemy się do wyjazdu na nieco dłużej, w okolicach 12 lipca br., ale ze względu na kryzys paliwowy, trudności w zgromadzeniu środków na wyjazd, przedsięwzięcie stoi pod znakiem zapytania. Zbiórka przeznaczona jest na pokrycie kosztów paliwa 2 samochodów, które wyruszą z gromadzonymi darami na rzecz ofiar wciąż trwającej wojny. Naszym celem będzie z całą pewnością Mikołajów, a czas pokaże, dokąd jeszcze dotrzemy.

Nasz projekt ma na celu zorganizowanie pomocy humanitarnej, nawiązanie kontaktów i dalszej współpracy na terenach ogarniętych wojną w Ukrainie. Pomagamy szpitalom, schroniskom, wolontariuszom przygotowującym paczki dla potrzebujących, wojskowym. Najbardziej zależy nam na dzieciach, które nie są winne tej tragedii, a także zwierzętach, jako istotach w pełni zależnych od ludzi.

Przygotowujemy wyjazdy z żywnością, opatrunkami, medykamentami, produktami spożywczymi, preparatami weterynaryjnymi. Wszystko pozyskujemy dzięki darczyńcom: osobom fizycznym i firmom.

Kierujemy się do miejscowości, w których widać największą skalę potrzeb: Mikołajów, Odessa, Czernihów. Każda wyprawa to nowa prośba o wsparcie.

Widzimy niewyobrażalne cierpienie i tragedię ludzi i zwierząt. Są pozbawiani środków do życia, podstawowych produktów, pomocy. Nawiązujemy prawdziwe relacje, które nie ustaną z końcem wojny, chcemy zacieśnić współpracę i działać wspólnie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
640 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Emilia - awatar
Emilia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Masza - awatar
Masza
100
BaranoVska - awatar
BaranoVska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij