Zbiórka Przywrócić dzieciństwo Igusiowi - miniaturka zdjęcia

Przywrócić dzieciństwo Igusiowi Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Przywrócić dzieciństwo Igusiowi - zdjęcie główne

Przywrócić dzieciństwo Igusiowi

101 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Emilia Lizak Natanek - awatar

Emilia Lizak Natanek

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo,

zwracamy sięz prośbą o pomoc w zbieraniu funduszy na rehabilitację i leczenie dla naszego synka Igorka. Iguś ma 11 lat i za sobą bardzo ciężkie przeżycia. 

890 gram. Tyle ważył, kiedy przyszedł na świat. Urodził się w 26 tygodniu ciąży. W szpitalu spędził pierwsze 3 miesiące życia, gdzie codziennie walczył o życie. Ma Mózgowe Porażenie Dziecięce spowodowane uszkodzeniem ośrodkowego układu nerwowego. Nie chodzi samodzielnie i nie mówi. Głównym problemem jest uszkodzony wzrok, który go mocno ogranicza. W związku z tym potrzebuje intensywnej rehabilitacji, terapii logopedycznej oraz licznych konsultacji specjalistycznych .Dzięki mozolnej pracy wielu specjalistów i intensywnym ćwiczeniom synek robi postępy. Jest szansa , że będzie samodzielnie chodził, dlatego każde wsparcie finansowe nawet minimalne, daje światło , aby nasze dziecko chociaż troszkę dorównało zdrowym rówieśnikom. Jednak , aby to osiągnąć wymagany jest duży nakład finansowy. Poprze ćwiczenia, na które może uczęszczać , dzięki Państwa woli i dobremu sercu ,w ostatnim czasie nastąpiła wyraźna poprawa w zakresie motoryki, o których kilka lat, a nawet miesięcy temu nie było mowy. Naszym celem jako rodziców jest przygotować syna do samodzielności. Musi być poddawany intensywnej rehabilitacji .Wiemy już że na tym etapie krok w tył może zaprzepaścić dotychczasowe osiągnięcia. Dlatego zwracamy się do Państwa   z prośbą o pomoc finansową. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę przekazaną dla synka lub odpisanie 1 % na Fundację Zdążyć z Pomocą z dopiskiem : 11521 IGOR LIZAK.

Razem możemy więcej. Przekaż darowiznę Igorkowi, którą możesz odliczyć to od podatku!😊

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
101 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Emilia Lizak Natanek - awatar

Emilia Lizak Natanek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij