Zbiórka Przywrócić dzieciństwo Igusiowi - miniaturka zdjęcia

Przywrócić dzieciństwo Igusiowi

Zbiórka Przywrócić dzieciństwo Igusiowi - zdjęcie główne

Przywrócić dzieciństwo Igusiowi

101 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Emilia Lizak Natanek - awatar

Emilia Lizak Natanek

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo,

zwracamy sięz prośbą o pomoc w zbieraniu funduszy na rehabilitację i leczenie dla naszego synka Igorka. Iguś ma 11 lat i za sobą bardzo ciężkie przeżycia. 

890 gram. Tyle ważył, kiedy przyszedł na świat. Urodził się w 26 tygodniu ciąży. W szpitalu spędził pierwsze 3 miesiące życia, gdzie codziennie walczył o życie. Ma Mózgowe Porażenie Dziecięce spowodowane uszkodzeniem ośrodkowego układu nerwowego. Nie chodzi samodzielnie i nie mówi. Głównym problemem jest uszkodzony wzrok, który go mocno ogranicza. W związku z tym potrzebuje intensywnej rehabilitacji, terapii logopedycznej oraz licznych konsultacji specjalistycznych .Dzięki mozolnej pracy wielu specjalistów i intensywnym ćwiczeniom synek robi postępy. Jest szansa , że będzie samodzielnie chodził, dlatego każde wsparcie finansowe nawet minimalne, daje światło , aby nasze dziecko chociaż troszkę dorównało zdrowym rówieśnikom. Jednak , aby to osiągnąć wymagany jest duży nakład finansowy. Poprze ćwiczenia, na które może uczęszczać , dzięki Państwa woli i dobremu sercu ,w ostatnim czasie nastąpiła wyraźna poprawa w zakresie motoryki, o których kilka lat, a nawet miesięcy temu nie było mowy. Naszym celem jako rodziców jest przygotować syna do samodzielności. Musi być poddawany intensywnej rehabilitacji .Wiemy już że na tym etapie krok w tył może zaprzepaścić dotychczasowe osiągnięcia. Dlatego zwracamy się do Państwa   z prośbą o pomoc finansową. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę przekazaną dla synka lub odpisanie 1 % na Fundację Zdążyć z Pomocą z dopiskiem : 11521 IGOR LIZAK.

Razem możemy więcej. Przekaż darowiznę Igorkowi, którą możesz odliczyć to od podatku!😊

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
101 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Emilia Lizak Natanek - awatar

Emilia Lizak Natanek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij