Zbiórka Przywrócić dzieciństwo Igusiowi - miniaturka zdjęcia

Przywrócić dzieciństwo Igusiowi Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Przywrócić dzieciństwo Igusiowi - zdjęcie główne

Przywrócić dzieciństwo Igusiowi

101 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Emilia Lizak Natanek - awatar

Emilia Lizak Natanek

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo,

zwracamy sięz prośbą o pomoc w zbieraniu funduszy na rehabilitację i leczenie dla naszego synka Igorka. Iguś ma 11 lat i za sobą bardzo ciężkie przeżycia. 

890 gram. Tyle ważył, kiedy przyszedł na świat. Urodził się w 26 tygodniu ciąży. W szpitalu spędził pierwsze 3 miesiące życia, gdzie codziennie walczył o życie. Ma Mózgowe Porażenie Dziecięce spowodowane uszkodzeniem ośrodkowego układu nerwowego. Nie chodzi samodzielnie i nie mówi. Głównym problemem jest uszkodzony wzrok, który go mocno ogranicza. W związku z tym potrzebuje intensywnej rehabilitacji, terapii logopedycznej oraz licznych konsultacji specjalistycznych .Dzięki mozolnej pracy wielu specjalistów i intensywnym ćwiczeniom synek robi postępy. Jest szansa , że będzie samodzielnie chodził, dlatego każde wsparcie finansowe nawet minimalne, daje światło , aby nasze dziecko chociaż troszkę dorównało zdrowym rówieśnikom. Jednak , aby to osiągnąć wymagany jest duży nakład finansowy. Poprze ćwiczenia, na które może uczęszczać , dzięki Państwa woli i dobremu sercu ,w ostatnim czasie nastąpiła wyraźna poprawa w zakresie motoryki, o których kilka lat, a nawet miesięcy temu nie było mowy. Naszym celem jako rodziców jest przygotować syna do samodzielności. Musi być poddawany intensywnej rehabilitacji .Wiemy już że na tym etapie krok w tył może zaprzepaścić dotychczasowe osiągnięcia. Dlatego zwracamy się do Państwa   z prośbą o pomoc finansową. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę przekazaną dla synka lub odpisanie 1 % na Fundację Zdążyć z Pomocą z dopiskiem : 11521 IGOR LIZAK.

Razem możemy więcej. Przekaż darowiznę Igorkowi, którą możesz odliczyć to od podatku!😊

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
101 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Emilia Lizak Natanek - awatar

Emilia Lizak Natanek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij