Zbiórka Pomoc dla rodziny z Gambii - zdjęcie główne

Pomoc dla rodziny z Gambii

101 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Zagórski - awatar

Mateusz Zagórski

Organizator zbiórki

Witam serdecznie wszystkich! 

Nazywam się Mateusz Zagórski I pochodzę ze Śląska. 

Jestem tu by Państwa prosić o pomoc dla przyjaciela z Gambii. Nazywa się Babucarr Bojang. Poznaliśmy się na Instagramie. Jest w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Potrzebuje pomocy. Chodzi o żywność i opłatę czynszu. Ze względu wiele dzieci którymi się zajmuje nie pracuje. 

Sam o sobie pisze :

"

Mieszkam z moim młodszym rodzeństwem i kilkoma sierotami, które wychowuję, tracą także oboje rodziców i wszyscy odwracają się od nich, co jest naprawdę tak smutne, widząc, że te dzieci nadal cierpią, postanowiłem wziąć serce i położyłem rękę na nich, aby podnieść i zapewnić im niezbędne wsparcie, ale bardzo trudno jest mi wychować tę dużą rodzinę samotnie, ponieważ jestem bezrobotny i bardzo trudno jest mi znaleźć pracę, ponieważ jestem absolwentem szkoły.
Całe życie poświęciłem dla mojej rodziny, ponieważ dorastam w prawdziwej skrajnej nędzy, wiem, jak to jest, że nie mam nic w życiu i naprawdę porusza moje serce, widząc cierpienie mojej rodziny."

Liczę na Waszą hojność i pomoc. Serdecznie dziękuję w imieniu Babucarr i jego rodzeństwa oraz sierot,które wziął pod swój dach. 


Mateusz 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Mateusz Zagórski - awatar

  Mateusz Zagórski

  18.09.2019
  18.09.2019

  To są oni. Wiele kosztuje go pracy i wysiłku nad dzieciakami. Wkłada całe swe serce by miały dom i jedzenie. Dziś otrzymałem wiadomość :
  "Our landlord is currently putting a lot of pressure on us because he has told us to leave his house because I and my children have not paid his rent for 3 months. It will be even harder and more difficult for us on the street to become homeless. I have thought about it and we are very worried because our landlord is very serious this time and he has no more patience with us. It will be very sad for us to be sent out, as it is very dangerous here during the night. Animals and insecticides like mosquitoes that cause malaria, and I fear the children can easily have malaria, a deadly disease that kills faster than HIV & AIDS.

  W skrocie: Grozi im eksmisja jesli nie zapłacą czynszu.Młodzi nas potrzebują !

  Zdjęcie aktualizacji 37 350

101 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Zagórski - awatar

Mateusz Zagórski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij