Instument klawiszowy

90 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Ciesielski - awatar

Łukasz Ciesielski

Organizator zbiórki

Witam serdecznie,

Jeśli tu trafiłeś, to najprawdopodobniej mnie znasz, bądź jesteś tu przypadkiem, lecz masz świadomość jak ważne dla małego, szarego człowieka jest rozwijanie swojej pasji.
Od siebie mogę powiedzieć, że gram z zamiłowaniem na instrumentach klawiszowych
od ponad 10 lat, lecz sprzęt, na którym zawsze tworzę to raczej zabawka, niż instrument,
choć projekty bywają naprawdę poważne. Nurtuję, przede wszystkim muzykę chrześcijańską
i częściej poświęcę cały dzień, aby dojechać w drugi koniec województwa i wspomóc swoją skromną grą, niż odmówić i nie być "przydatny".

Nie jest to dla mnie łatwe, aby prosić o taką formę wsparcia, lecz gra na instrumencie, niestety wiążę się z kosztami (często wartością przekraczającą auta, którymi jeździmy, więc pewnie wszystkie oszczędności do tego co zbiorę - również na ten cel przeznaczę)
Za każdą, bezinteresownie przekazaną 'Złotówkę' chętnie odwdzięczę się kawą oraz czasem
i rozmową. Mam świadomość, iż bez tej zbiórki, instrumentu, dzięki, któremu rozwinę swój talent (który rzekomo posiadam), zwyczajnie nie nabędę.

Wszystkim serdecznie dziękuje,
Pozdrawiam, Łukasz :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.09.2017
  25.09.2017

  Graj na Chwałę Pana, Pozdrawiam.

  • Łukasz Ciesielski - awatar

   Łukasz Ciesielski - Organizator zbiórki

   28.09.2017
   28.09.2017

   Dziękuję bardzo serdecznie :) +

90 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Ciesielski - awatar

Łukasz Ciesielski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij