Zbiórka Pomoc zakażonym wirusem HIV - zdjęcie główne

Pomoc zakażonym wirusem HIV

260 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Stowarzyszenie Forum Plus - awatar

Stowarzyszenie Forum Plus

Organizator zbiórki

Stowarzyszenie Forum Plus wyrosło po blisko dwóch latach funkcjonowania z portalu forumHIV.pl, założonego przez jednego z pomysłodawców Stowarzyszenia.

Od początku istnienia chcemy docierać do osób, które dopiero co poznały swoją diagnozę. Chcemy pokazywać im, że można żyć z wirusem HIV równie dobrze i wygodnie jak wcześniej, że tak na prawdę niewiele się zmienia. Że nadal można znaleźć partnera/ partnerkę i wieść szczęśliwe życie.

Jesteśmy tym bliżej naszych podopiecznych, ponieważ sami przechodziliśmy przez drogę, która czeka osoby nas odwiedzające i bardzo chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem oraz wiedzą.

Nasze cele to:

 • Wsparcie w sferze psychicznej, społecznej i moralnej osób żyjących z HIV/AIDS i ich bliskich
 • Działanie wirtualnej oraz stacjonarnej poradni psychoterapeutycznej dla osób żyjących z HIV/AIDS

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Piotruś Pan - awatar

  Piotruś Pan

  06.04.2017
  06.04.2017

  Powodzenia!

260 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Stowarzyszenie Forum Plus - awatar

Stowarzyszenie Forum Plus

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Powodzenia - awatar
Powodzenia
200
Paweł Ziemba - awatar
Paweł Ziemba
50
Piotruś Pan - awatar
Piotruś Pan
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij