Zbiórka Pomoc zakażonym wirusem HIV - miniaturka zdjęcia

Pomoc zakażonym wirusem HIV

Zbiórka Pomoc zakażonym wirusem HIV - zdjęcie główne

Pomoc zakażonym wirusem HIV

60 zł z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Stowarzyszenie Forum Plus - awatar

Stowarzyszenie Forum Plus

Organizator zbiórki

Stowarzyszenie Forum Plus wyrosło po blisko dwóch latach funkcjonowania z portalu forumHIV.pl, założonego przez jednego z pomysłodawców Stowarzyszenia.

Od początku istnienia chcemy docierać do osób, które dopiero co poznały swoją diagnozę. Chcemy pokazywać im, że można żyć z wirusem HIV równie dobrze i wygodnie jak wcześniej, że tak na prawdę niewiele się zmienia. Że nadal można znaleźć partnera/ partnerkę i wieść szczęśliwe życie.

Jesteśmy tym bliżej naszych podopiecznych, ponieważ sami przechodziliśmy przez drogę, która czeka osoby nas odwiedzające i bardzo chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem oraz wiedzą.

Nasze cele to:

 • Wsparcie w sferze psychicznej, społecznej i moralnej osób żyjących z HIV/AIDS i ich bliskich
 • Działanie wirtualnej oraz stacjonarnej poradni psychoterapeutycznej dla osób żyjących z HIV/AIDS

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Piotruś Pan - awatar

  Piotruś Pan

  06.04.17
  06.04.17

  Powodzenia!

60 zł z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Stowarzyszenie Forum Plus - awatar

Stowarzyszenie Forum Plus

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Paweł Ziemba - awatar
Paweł Ziemba
50
Piotruś Pan - awatar
Piotruś Pan
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij