
Moja Kobieta jest w 5-tym miesiącu ciąży ma wiele schorzeń które wymagają opieki specjalistów póki co jesteśmy pod opieką ginekolog która bardzo olewczo prowadzi ciążę.Ma krwiaka dużego na 9 cm i szerokiego 3 cm którego ocenia na oko nie mierząc go.Zmiejsza się to jej słowa nie wiemy nawet czy to chłopczyk czy dziewczynka bo nie chce powiedzieć.Ja jestem sprawnym chłopakiem który zrobił by dla nich wszystko nie mam lewych rąk ale na pewno pecha zmieniam 4raz pracę ponieważ w każdej jedynej zostałem oszukany na pieniądze stąd mój Apel o te parę złotych bo jest mi ciężko przez nieuczciwych pracodawców którzy stawiają mnie w trudniej sytuacji.Moja rodzina już niestety wymarła mam TYLKO moją kobietę idzieciaczka w drodze.marze o tym aby byli zdrowi i szczęśliwi.kto ma troszkę lepszy start w życiu nisz ja i dobre serduszko niech pomoże ja na pewno mimo przeszkód będę robił wszystko aby było jak najmniej zmartwień. Dziękuję wszystkim którzy poświęcą choć chwilę naszej historii.. Dziękujemy
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!