Zbiórka Dach jak sito potrzebuje naprawy - miniaturka zdjęcia

Dach jak sito potrzebuje naprawy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dach jak sito potrzebuje naprawy - zdjęcie główne

Dach jak sito potrzebuje naprawy

351 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Slawomir Szczepan Cierocki - awatar

Slawomir Szczepan Cierocki

Organizator zbiórki

Namaste,

Jestem Sławomir, 59 lat, żonaty, dwoje dzieci.

W ubiegłym roku przejąłem małe gospodarstwo rolne. Stoi na nim piękny stary dom pruski. Jedyną bolączką tego domu jest dach, który dosłownie wygląda jak sito. Naprawa lub raczej wymiana dachu to koszt rzędu 35000 zł. Zwracam się dlatego do was kochani o pomoc w naprawie tegoż dachu. Założyłem zbiórkę na pokrycie kosztów naprawy dachu. Przy każdej deszczowej pogodzie zalewa pomieszczenia i dosłownie sufity (tynki z sufitu) spadają na podłogę. Jestem głęboko przekonany, że znajdą się wśród znajomych i ich znajomych tacy, którzy wesprą mnie i sprawią swoją darowizną bym jeszcze przed jesiennym słotami mógł dach w tym pięknym domu naprawić. Pomóżcie mi naprawić dach.

Już teraz za waszą pomoc płynącą z głębi dobrego serca jestem wdzięczny.

Pozdrawiam cieplutko.

Sławomir Szczepan 


Namaste 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Slawomir Szczepan Cierocki - awatar

  Slawomir Szczepan Cierocki

  01.10.2019
  01.10.2019

  Jestem bardzo wdzięczny wszystkim, którzy zareagowali i okazali chęć pomocy.
  Niech wam Bogi Darzą

351 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Slawomir Szczepan Cierocki - awatar

Slawomir Szczepan Cierocki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Łukasz - awatar
Łukasz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Kędzior - awatar
Katarzyna Kędzior
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij