Zbiórka Remont remizy strażackiej - zdjęcie główne

Remont remizy strażackiej

1 670 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
OSP Żerdź OSP Żerdź - awatar

OSP Żerdź OSP Żerdź

Organizator zbiórki

Jesteśmy Stoważyszeniem Ochotniczą Strażą Pożerną z Żerdź w Gminie Żyrzyn i zwracamy się z uprzejmą prośbą do daroczyńców o wsparcie finansowe w podejmowanych przez nas działaniach dotyczących remontu i modernizacji budynku remizy strażackiej wybudowanej w latach 50-tych ubiegłego wieku. Wszystkie prace związane z remontem wykonujemy samodzielnie w czynie społecznym a zebraną kwotę w całości wydamy na zakup materiałów budowlanych. Jednostka nasza dotychczas nie korzystała z żadnej pomocy w związku z tym Zarząd OSP Żerdź podjął decyzję o rozpoczęciu zbiórki funduszy na remont  bo nawet każda najmniejsza pomoc przyczyni się z pewnością do poprawienia wizerunku i stanu gotowości bojowej naszej jednostki. Z góry serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Żerdzi

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • OSP Żerdź OSP Żerdź - awatar

  OSP Żerdź OSP Żerdź

  11.04.2017
  11.04.2017

  ruszyły pierwsze prace

  Zdjęcie aktualizacji 4 249

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • marian - awatar

  marian

  09.03.2017
  09.03.2017

  popieram

 • Frania - awatar

  Frania

  08.03.2017
  08.03.2017

  Powodzenia

1 670 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
OSP Żerdź OSP Żerdź - awatar

OSP Żerdź OSP Żerdź

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

przyjaciele - awatar
przyjaciele
300
Jakub Matys - awatar
Jakub Matys
50
skarbnik - awatar
skarbnik
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Tomek Wiak - awatar
Tomek Wiak
100
Marcin Wiejak - awatar
Marcin Wiejak
100
Ola i Rafał - awatar
Ola i Rafał
100
Dawid Polak - awatar
Dawid Polak
50
marian - awatar
marian
30
Mariusz Walaszek - awatar
Mariusz Walaszek
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij