Zbiórka Sala Doświadczania Świata-Meble - miniaturka zdjęcia

Sala Doświadczania Świata-Meble Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Sala Doświadczania Świata-Meble - zdjęcie główne

Sala Doświadczania Świata-Meble

1 240 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Naszą Fundację "Fabryka Radości" tworzą osoby, które przez wiele lat pomagały innym. Nazwa naszej organizacji jest wyrazem pozytywnych emocji, które każde z nas ma w sercu, a których dzisiaj tak mało. Jesteśmy bardzo zgranym zespołem z wieloma pomysłami gotowy w każdej chwili podjąć nowe wyzwania.  I właśnie podejmujemy nowe ;) 

Celem tej zbiórki jest sfinansowanie mebli do Sali Doświadczania Świata Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sępólnie Krajeńskim oddział zamiejscowy w Więcborku.

W pełni wyposażona sala pozwoli podopiecznym Ośrodka na doświadczanie świata zmysłami wzroku, dotyku, słuchu i węchu, odprężenie, relaks i wyciszenie w warunkach komfortu, a wspaniałym opiekunom i nauczycielom Ośrodka na wykorzystanie w pełni sprzętu terapeutycznego do codziennych terapii.

Wierzymy, że w pełni wyposażona Sala Doświadczania Świata pozwoli na rozwijanie spostrzegawczości i kreatywności, a także zapewni dzieciom z niepełnosprawnościami wyciszenie emocjonalne, złagodzenie stresów oraz zabawę, a co się z tym wiąże - rozwój. 

Liczy się naprawdę każda złotówka :) a w podziękowaniu za okazaną pomoc chętnie obdarujemy darczyńców wspaniałymi pracami wykonanymi przez podopiecznych Ośrodka (w tym celu prosimy o kontakt w celu dopięcia szczegółów ). 

Nasza akcja podlega pod oficjalną zbiórkę zgłoszoną na zbiorki.gov.pl pod nr 20211/1189/OR i jest inicjatywą w pełni uzgodnioną z dyrekcją oraz kadrą Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sępólnie Krajeńskim oddział zamiejscowy w Więcborku. 

Już dziś możesz okazać dobre serce wspomagając ten szlachetny cel. Nie musisz czekać do Świąt Bożego Narodzenia ;) 

  


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 240 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 18

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Rodzice - awatar
Rodzice
160
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Adrian - awatar
Adrian
50
Ania - awatar
Ania
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij