Zbiórka Pomoc dla pogorzelców Zbylutów - zdjęcie główne

Pomoc dla pogorzelców Zbylutów

28 773 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 257 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sara Kaczmarek - awatar

Sara Kaczmarek

Organizator zbiórki

Witam,

Zbiórka została założona dla rodziny pogorzelców z dwuletnią córeczką ze Zbylutowa w powiecie Lwóweckim która straciła dom w pożarze w dniu 13.01.2022. Żywioł strawił całe piętro mieszkalne na którym znajdował się dorobek życia Patrycji i Tomka w tym sprzęt, ubrania, meble, zabawki malutkiej Zuzi.

Cel zbiórki jest następujący: rodzina chciałaby jak najszybciej odremontować swój dom bo obecnie pomieszkują kontem u najbliższej rodziny. Najbardziej potrzebne są materiały budowlane. Bardzo prosimy ludzi z dobrym sercem o wpłaty, każda złotówka w obecnej chwili się liczy.

Postaramy się z Patrycją i Tomkiem podziękować wszystkim razem i każdemu z osobna.

BARDZO PROSIMY O POMOC.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Proszę czytaj Biblię a szczególnie nowy testament. - awatar

  Proszę czytaj Biblię a szczególnie nowy testament.

  17.02.2022
  17.02.2022

  Niech Bóg wynagrodzi Wam to . Znajdźcie pokrzepienie w Biblii przeczytajcie Nowy Testament. Zobaczcie co nasz Zbawiciel Pan Jezus Chrystus nam obiecuje. W nim jest wybawienie, przyjdźcie do niego a ukoi Wasz ból i cierpienie. Dzięki Słowu Bożemu ja się odmieniłem i teraz jestem szczęśliwy i dzielę się tym szczęściem które dostałem od Boga. Dużo błogosławieństw życzę.

 • Gęsicka-Biały Kinga - awatar

  Gęsicka-Biały Kinga

  14.02.2022
  14.02.2022

  Pandora 130 zł.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.02.2022
  13.02.2022

  Alina Kulik miniaturka baszty bolesławieckiej

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.01.2022
  31.01.2022

 • Damian - awatar

  Damian

  22.01.2022
  22.01.2022

  Mam pralkę do oddania. Sprawna. Odbiór bolesławiec. Jeśli są Państwo zainteresowani proszę o kontakt 790245940

28 773 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 257 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sara Kaczmarek - awatar

Sara Kaczmarek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 257

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Sensei - awatar
Sensei
200
Joanna Ostyńska - awatar
Joanna Ostyńska
65
Karolina Mrozik maszyna do waty cukrowej - awatar
Karolina Mrozik maszyna do waty cukrowej
40
Stachu Jones - awatar
Stachu Jones
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
140
Angelika - awatar
Angelika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Agata - awatar
Agata
100
Pawel Jaroszewski-Boharewicz - awatar
Pawel Jaroszewski-Boharewicz
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij