Zbiórka Pomóżmy Frankowi wyzdrowieć - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy Frankowi wyzdrowieć Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóżmy Frankowi wyzdrowieć - zdjęcie główne

Pomóżmy Frankowi wyzdrowieć

381 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marzena Micorek - awatar

Marzena Micorek

Organizator zbiórki

Witam.

Mam na imię Marzena. W wieku 28 lat zachorowałam na nowotwór chłoniaka anaplastycznego. Lekarze nie dawali mi szans ale  ja walczyłam. Po ciężkiej chemioterapii wygrałam ze swoim największym wrogiem -rakiem. Jestem samotną mamą wychowującą 5 letniego Franciszka chorego na autyzm i opóźnienie psychoruchowe . Będąc w 30 tyg. Ciąży miałam wypadek samochodowy który sprawił ,ze do końca rozwiązania musiałam leżeć i o Nas dbać. Po porodzie Syn miał problemy z oddychaniem , oziebial się. Około 1,5 roku Franek trafił do szpitala i od tego czasu zaczął się wycofywać. Przestał reagować na swoje imię, nie patrzył w oczy , machał rączkami ,przestał mówić. Franek miał problemy od urodzenia z obnizonym napięciem mięśniowym zaczął chodzić w wieku 3 lat po ciężkiej walce( codzienne ćwiczenia ,rehabilitacje) Do dziś ma jeszcze problemy z chodzenie po schodach ale walczymy dalej. Franciszek jest dzieckiem niskofunkcjonujacym tzn. ze trzeba wszystko robić za niego bo sam się nie ubierze , jest pieluchowany , nie mowi nie pokaże gdy cis go boli . Jako matka chwytam sie wszelkich sposobów na to żeby go wyciągnąć ze szponów autyzmu .Wziełam kredyt i leczę młodego metodami niekonwencjonalnymi. Leczenie biomedycznej, homeopatia ,dieta .Zaczyna Franek rozumieć co do niego mówię idzie do przodu. Niestety środki bardzo się szybko kończą . Pracuje jako wolontariusz w Caritas AG . Zajmuję się organizowaniem zbiórek pieniędzy na leczenia ludzi niepełnosprawnych . Bardzo lubię pomagać i dzielić się doświadczeniami. Dzis zbieram za pośrednictwem pomagam .pl dla syna na leczenie biomedyczne, diagnostykę(panel nietolerancji pokarmowych, badania genetyczne nierefundowane przez NFZ,dietę, dalszą terapię(terapia ręki,Si, metoda Krakowska) i rehabilitację oraz min. na leczenie stomatologiczne w narkozie .Niestety inaczej nie mogę leczyć syna bo nie współpracuje . Dlatego zwracam się do ludzi dobrej woli o pomoc i ciepłe słowo ,bo nie jest mi łatwo w życiu ( oprócz tego opiekuje się mama po udarze) . 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Marzena Micorek - awatar

  Marzena Micorek

  23.01.2020
  23.01.2020

  Bardzo proszę o oddanie 1 % na mojego syna . Dzięki Waszej ofiarności jest leczony.

  Zdjęcie aktualizacji 43 259

381 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marzena Micorek - awatar

Marzena Micorek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Madzia i Radziu - awatar
Madzia i Radziu
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Rafal Micorek - awatar
Rafal Micorek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Daria Gabrysz - awatar
Daria Gabrysz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij