Zbiórka Pomóżmy Frankowi wyzdrowieć - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy Frankowi wyzdrowieć

Zbiórka Pomóżmy Frankowi wyzdrowieć - zdjęcie główne

Pomóżmy Frankowi wyzdrowieć

361 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 
Marzena Micorek - awatar

Marzena Micorek

Organizator zbiórki

Witam.

Mam na imię Marzena. W wieku 28 lat zachorowałam na nowotwór chłoniaka anaplastycznego. Lekarze nie dawali mi szans ale  ja walczyłam. Po ciężkiej chemioterapii wygrałam ze swoim największym wrogiem -rakiem. Jestem samotną mamą wychowującą 5 letniego Franciszka chorego na autyzm i opóźnienie psychoruchowe . Będąc w 30 tyg. Ciąży miałam wypadek samochodowy który sprawił ,ze do końca rozwiązania musiałam leżeć i o Nas dbać. Po porodzie Syn miał problemy z oddychaniem , oziebial się. Około 1,5 roku Franek trafił do szpitala i od tego czasu zaczął się wycofywać. Przestał reagować na swoje imię, nie patrzył w oczy , machał rączkami ,przestał mówić. Franek miał problemy od urodzenia z obnizonym napięciem mięśniowym zaczął chodzić w wieku 3 lat po ciężkiej walce( codzienne ćwiczenia ,rehabilitacje) Do dziś ma jeszcze problemy z chodzenie po schodach ale walczymy dalej. Franciszek jest dzieckiem niskofunkcjonujacym tzn. ze trzeba wszystko robić za niego bo sam się nie ubierze , jest pieluchowany , nie mowi nie pokaże gdy cis go boli . Jako matka chwytam sie wszelkich sposobów na to żeby go wyciągnąć ze szponów autyzmu .Wziełam kredyt i leczę młodego metodami niekonwencjonalnymi. Leczenie biomedycznej, homeopatia ,dieta .Zaczyna Franek rozumieć co do niego mówię idzie do przodu. Niestety środki bardzo się szybko kończą . Pracuje jako wolontariusz w Caritas AG . Zajmuję się organizowaniem zbiórek pieniędzy na leczenia ludzi niepełnosprawnych . Bardzo lubię pomagać i dzielić się doświadczeniami. Dzis zbieram za pośrednictwem pomagam .pl dla syna na leczenie biomedyczne, diagnostykę(panel nietolerancji pokarmowych, badania genetyczne nierefundowane przez NFZ,dietę, dalszą terapię(terapia ręki,Si, metoda Krakowska) i rehabilitację oraz min. na leczenie stomatologiczne w narkozie .Niestety inaczej nie mogę leczyć syna bo nie współpracuje . Dlatego zwracam się do ludzi dobrej woli o pomoc i ciepłe słowo ,bo nie jest mi łatwo w życiu ( oprócz tego opiekuje się mama po udarze) . 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Marzena Micorek - awatar

  Marzena Micorek

  23.01.20
  23.01.20

  Bardzo proszę o oddanie 1 % na mojego syna . Dzięki Waszej ofiarności jest leczony.

  Zdjęcie aktualizacji 43 259

361 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 
Marzena Micorek - awatar

Marzena Micorek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Rafal Micorek - awatar
Rafal Micorek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Daria Gabrysz - awatar
Daria Gabrysz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij