Zbiórka Wesprzyj remont moto dla Franka - miniaturka zdjęcia

Wesprzyj remont moto dla Franka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wesprzyj remont moto dla Franka - zdjęcie główne

Wesprzyj remont moto dla Franka

631 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ukasz Blatkiewicz - awatar

Ukasz Blatkiewicz

Organizator zbiórki

Witajcie.

Zbieram fundusze na remont motocykla dla mojego syna.

Franek jest 7'mio letnim, pełnym życia chłopakiem. Całkiem niedawno udało mu się wygrać z chorobą nowotworową, jednakże niestety chemia i długi pobyt w szpitalu zostawiły po sobie ślad w jego organiźmie. Walczymy z tym poprzez liczne rechabilitacje, oraz w miarę możliwości aktywnie spędzając dnie. Przed chorobą zafundowaliśmy mu pocket bike'a, jednakże nie zdążył się nim nacieszyć (teraz pocket jest już za mały). Udało się niedawno zakupić fajny mały motocykl, na którym miał okazję już trochę pojeździć. Miał być w dobrej kondycji i po przeglądzie, niestety jednak tak nie jest. Remont jestem w stanie wykonać samodzielnie, ale chciałbym zająć się nim kompleksowo i jednorazowo, ażeby młody zapaleniec mógł bez obaw i rozczarowań spokojnie "trenować" i rowijać dalej pasję. 

Niestety na taką akcję brakuje mi trochę środków, więc jeżeli jesteś w stanie dorzucić trochę do spełnienia jego marzenia, będę wdzięczny.

Z góry dziękuję i pozdrawiam Łukasz B.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ukasz Blatkiewicz - awatar

  Ukasz Blatkiewicz

  05.04.2020
  05.04.2020

  Franek na nowym sprzęcie!

  Zdjęcie aktualizacji 47 142

631 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ukasz Blatkiewicz - awatar

Ukasz Blatkiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bartek - awatar
Bartek
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Barbara Kaszewska - awatar
Barbara Kaszewska
20
Monika - awatar
Monika
50
Joanna Jaśków - awatar
Joanna Jaśków
50
Michal W. - awatar
Michal W.
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij