Zbiórka Pomagamy FRANKOWICZOM !!! - zdjęcie główne

Pomagamy FRANKOWICZOM !!!

1 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Łuk Wys - awatar

Łuk Wys

Organizator zbiórki

Witam wszystkich !!!

Każdy z Nas słyszał słowo "FRANKOWICZ" i to nie dlatego, że sam wziął kredyt we frankach szwajcarskich. W mediach aż huczy od ich problemów.

Dlaczego taka aukcja ? Bo cytowani wyżej frankowicze zostali sami z problemem kredytów. Umowy konstruowane przez banki były niezgodne z prawem. Ludziom zamiast dać kredyt z złotówkach wpychano kredyt z obcej walucie. Skąd takie słowa ? Otóż mój znajomy parę lat temu kupił mieszkanie. Chciał wziąć kredyt z złotówkach jednak okazało się, że jego zdolność kredytowa nie pozwala na przyznanie takiego kredytu. No ale jaka niespodzianka ! Bez problemu dostanie Pan kredyt we frankach szwajcarskich !!! No jaki ten los jest cudowny !!! i tu powinna się zapalić lampka - dlaczego na złotówki mnie nie stać, a na franki tak ?

No cóż jak wielu innych ma teraz problemy i trzeba im pomóc !!!

Cała ta sytuacja zmobilizowała mnie do tego by pomóc takim ludziom i zorganizować zbiórkę pieniędzy na pomoc prawną dla takich osób, które będą składać pozwy zbiorowe.

Wiadomo, że banki mają sztaby prawnicze i zwykły obywatel nie ma szans na polu walki.

Dlatego nie wahajmy się pomóc. Każda złotówka, każdy grosz jest w stanie zdziałać cuda !!!

Rząd obiecywał, a tymczasem ludzie tracą mieszkania, bo nie stać ich na spłatę zaciągniętego kredytu.

Kiedy kupowali mieszkanie frank kosztował 2 złote. Teraz kosztuje dwa razy więcej.

Gdzie jest Państwo !!! Gdzie są obietnice Rządu !!! Nie ma jak zawsze. Jak zawsze MY POLACY musimy sami borykać się z problemami i jak zawsze możemy wygrać z pomocą drugiego człowieka.

Wszystkim zainteresowanym dziękuję za pomoc w zbiórce oraz za udostępnianie tego posta wszędzie gdzie się tylko da.

Pieniądze zostaną przekazane do Kancelarii Prawnej, która zdecyduje się na pomoc osobom poszkodowanym przez banki i reprezentowanie tychże osób w procesach zbiorowych.

NIE DAJMY SIĘ !!! POKAŻMY, ŻE MOŻEMY !!!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Łuk Wys - awatar

Łuk Wys

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij