Projekt Adventure

0 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Bohdan Białuski - awatar

Bohdan Białuski

Organizator zbiórki

Projekt Adventure 


Kim jesteśmy?


Jesteśmy miłośnikami wypraw z elementami Off Road , jako nieformalna grupa powstaliśmy trzy lata temu ,nasze wyprawy to nieraz ekstremalne przeżycia na bezdrożach dzięki którym możemy być w miejscach niedostępnych dla większości turystów ,główne kierunki naszych eskapad to Rumuńskie Karpaty ,gdzie mamy możliwość poznać ciekawą kulturę i historię tego kraju . 


Jako Grupa wspieramy także wiele inicjatyw społecznych ,współpracujemy także z klubami,stowarzyszeniami i fundacjami .

Chcielibyśmy się rozwijać jako grupa i robić coraz więcej dobrego ,stąd pomysł Projektu Adventure ,który ma wspomóc finansowanie naszej grupy ale także inne inicjatywy na które przeznaczylibyśmy 10% z dochodu .


Co to jest PROJEKT ADVENTURE?


Jako że od lat podróżuję niekonwencjonalnie ,ponieważ nie stać mnie na wczasy z biurem podróży (nawet chyba to nie dla mnie ) znam niewygody wypraw ,gdzie każdego dnia trzeba rozbijać obozowisko ,gdzie po całodniowej nieraz męczącej przeprawie człowiek myśli tylko o ciepłym posiłku i odpoczynku .

I tu wychodząc naprzeciw niewygodą ,gdzie lata doświadczeń dało mi wiele pomysłów by zaprojektować przyczepę dostosowaną do tego typu wypraw gdzie po całodniowej przeprawie ,bez większych przygotowań można by odetchnąć i wypocząc przed kolejnym dniem wyprawy.

Oczywiście projekt przyczep omówiłem z wieloma moimi znajomymi którzy wyrazili zainteresowanie taką przyczepą w której będą mogli się wyspać,przygotować posiłek a zarazem będzie lekka i niewielkich gabarytów co przy wyprawach jest bardzo ważnym elementem . 


Niestety zbudowanie takiej przyczepy wymaga sporych środków finansowych i nasz budżet nie udzwignie takiego wyzwania  ,stąd moja prośba o wsparcie tegoż projektu dzięki któremu nasza grupa mogła by się samofinansować wytwarzając jak i wynajmując tego typu lekkie przyczepy wyprawowe a także pomagać innym przekazując 10% z dochodu na cele charytatywne czy też wspierać inne inicjatywy 


W lipcu 2017 roku ,organizujemy także wyprawę do Rumunii ,gdzie będąc na Bukowinie chcielibyśmy wesprzeć Polonię ,doposażając Dom Polski według potrzeb w którym także korzystamy z gościnności miejscowej Polonii 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Bohdan Białuski - awatar

Bohdan Białuski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij