Zbiórka Pomóżcie mi zebrać na operację! - miniaturka zdjęcia

Pomóżcie mi zebrać na operację! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóżcie mi zebrać na operację! - zdjęcie główne

Pomóżcie mi zebrać na operację!

1 202 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Ludzie? Słyszycie mnie? Jestem Fred. Mam kilkanaście lat. Moja pani umarła kilka lat temu. Wiedziała, że odchodzi, ale nie chciała, żebym ja umarł razem z nią. Oddała mnie do Fundacji Azylu pod Psim Aniołem. O dziwo, przyjęto mnie serdecznie, z czego nawet się cieszę. 

Mam do Was prośbę. Zdiagnozowano u mnie niedawno sporego guza na śledzonie. Jutro będą mi go wycinać i oddadzą to wstrętne coś do badania histopatologicznego. 

Dzisiaj nie dostałem kolacji, bo, podobno, muszę być na czczo. Cholera, ja lubię jeść! Koszt operacji i badania histo coś tam to 1200 zł. Inne psy, moi współbracia, mówią, że powinienem prosić o pomoc w opłaceniu kosztu operacji. Kurcze. Nie wiem jak to się robi, zatem piszę do Was, ludziska, wprost. Nie chcę umierać! Chcę być operowany! Pomóżcie mi zebrać 1.200 zł na operację usunięcia śledziony i tego wstrętnego guza!

Tel. 509 117 723, 501 258 303.

Jeśli nie możesz adoptować Freda, zostań jego opiekunem wirtualnym. 

Możesz także przekazać 1% z podatku na utrzymanie Fredusia

Utrzymujemy nasze zwierzaki wyłącznie z darowizn osób fizycznych i prawnych. 

Twoja pomoc jest nam niezbędna i bardzo o nią prosimy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 202 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Elwira Loks - awatar
Elwira Loks
230
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
zdrowiej Piesku - awatar
zdrowiej Piesku
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Agata - awatar
Agata
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij