Zbiórka FOR UKRAINE - Freedom Embassy - miniaturka zdjęcia

FOR UKRAINE - Freedom Embassy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka FOR UKRAINE - Freedom Embassy - zdjęcie główne

FOR UKRAINE - Freedom Embassy

54 425 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 814 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Krawczyk - awatar

Katarzyna Krawczyk

Organizator zbiórki

🇵🇱 Folkowisko to grupa ludzi doświadczonych w organizacji imprez masowych, ekspertów logistycznych i zaopatrzenia, która od poczatku wojny niesie pomoc potrzebujacym przy granicy polsko-ukraińskiej, także po stronie ukraińskiej.  Niestety, w miare upływu czasu, chęć dostarczania pomocy maleje, ludzie "przyzwyczajają sie" do wojny. Sytuacja staje się natomiast z każdym dniem coraz bardziej dramatyczna, coraz więcej ludzi na Ukrainie cierpi z powodu głodu, braku lekarstw i podstawowych produktów higieny osobistej. Tym bardziej teraz potrzebna jest Twoja zdecydowana pomoc. Najbardziej pewna formą pomocy jest pomoc finansowa, która zostanie przekazana na najważniejsze potrzeby ludzi, ktorzy udają sie w strone granicy. Karma powraca! Wspomóż nasza zbiórkę poprzez możliwości wplaty bezpośredniej zamieszczonej na tej stronie internetowej. Serdecznie dziękujemy.

Podsumowując

Ambasada Wolności - pod taką nazwą wolontariusze z całego świata działają na rzecz Ukrainy w niewielkim Cieszanowie. Fundacja Folkowisko stworzyła tam centrum pomocy na rzecz walczących i uchodźców. Organizacja działa na wielką skalę. A wspierają ją darczyńcy z wielu odległych krajów świata.

Pomoc humanitarna dla Ukrainy to teraz ich całe życie. Od początku wojny już 2000 wolontariuszy angażuje się właśnie tu - w Cieszanowie. Dostarczyli 5 karetek na front, 54 agregaty prądotwórcze, ale też nasiona pod wiosenne zasiewy dla rolników z Ukrainy. Rozdają ubrania, materace, łózka, środki czystości i żywność. Pani Renata trafiła tu do pracy w trudnych okolicznościach życia, po śmierci męża. W pomocy humanitarnej na nowo odnalazła sens, bo jest ogromnie potrzebna.

Pomoc stąd dociera do Charkowa, Czernihowa, Irpienia, KIjowa - wszędzie gdzie czekają na nią walczący. Ale sygnałów o potrzebach Fundacja Folkowisko dostaje znacznie więcej. Dlatego prowadzi bazę, do której towary zwożą darczyńcy z Polski i zagranicy.

Od początku wojny wysłali już na Ukrainę 3 tysiące ton pomocy humanitarnej. Planują też transporty kolejowe. Wszystko to zbierają w pomieszczeniach, które udostępnił jeden z lokalnych przedsiębiorców. Są też podziękowania i nagrody jakie posypały się dla ekipy Folkowiska. Wśród nich te najważniejsze - od ukraińskich samorządów. Folkowisko budzi dziś podziw całego świata, dlatego ściągają tu wolontariusze z Europy, Kanady czy USA. Często biorą urlopy , żeby włączyć się w dzieło pomocy Ukrainie.


🇺🇸The “Folkowisko” Association is a group of experienced mass event, logistics and supply experts who have been helping the refugees on the Polish-Ukrainian border since the beginning of the war, also on the Ukrainian side. Unfortunately, over time, material and financial aid dwindles and people “get used” to war. However, the situation is becoming even more dramatic every day, more and more people in Ukraine are suffering from hunger, lack of medicines and basic personal hygiene products. Your decisive help is now needed more than before! The most reliable form of help is monetary donations, which are used to meet the most urgent needs of the refugees. Support our fundraiser by sending funds directly from this website! Many thanks for your generous support!


🇩🇪Der “Folkowisko” Verein ist eine Gruppe von erfahrenen Massenveranstaltungs-, Logistik- und Versorgungsexperten, die seit Kriegsbeginn den Notleidenden an der polnisch-ukrainischen Grenze, auch auf ukrainischer Seite, helfen. Leider lässt mit der Zeit die materielle und finanzielle Hilfe nach und Menschen „gewöhnen“ sich an den Krieg. Die Situation wird allerdings jeden Tag dramatischer, immer mehr Menschen in der Ukraine leiden unter Hunger, Mangel an Medikamenten und grundlegenden Körperpflegeprodukten. Umso mehr ist jetzt Ihre entscheidende Hilfe gefragt! Die zuverlässigste Form der Hilfe sind Geldspenden, die auf die wichtigsten Bedürfnisse der Flüchtlinge verwendet werden. Unterstützen Sie unseren Spendenruf, indem Sie direkt auf dieser Website Geldmittel überweisen! Vielen Dank für Ihre Unterstützung!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Paweł - awatar

  Paweł

  22.11.2022
  22.11.2022

  Drobna pomoc ode mnie, bądźcie dzielni i dziękuję za Waszą determinację i odwagę!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.11.2022
  02.11.2022

  Pozdrowienia dla całej ekipy Folkowiska!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.10.2022
  20.10.2022

  🇵🇱🤝🇺🇦

 • Piotr Odrzywołek - awatar

  Piotr Odrzywołek

  18.10.2022
  18.10.2022

  Peremoha !

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.09.2022
  29.09.2022

  Wszyscy możemy wiele

54 425 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 814 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Krawczyk - awatar

Katarzyna Krawczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 814

Magda - awatar
Magda
20
Dariusz Grochal - awatar
Dariusz Grochal
3
Rafał - awatar
Rafał
20
Angelika - awatar
Angelika
50
Rafał D. - awatar
Rafał D.
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marek Korczak - awatar
Marek Korczak
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij