Zbiórka FOR UKRAINE - Freedom Embassy - miniaturka zdjęcia

FOR UKRAINE - Freedom Embassy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka FOR UKRAINE - Freedom Embassy - zdjęcie główne

FOR UKRAINE - Freedom Embassy

92 734 zł  z 125 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 443 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Krawczyk - awatar

Katarzyna Krawczyk

Organizator zbiórki

🇵🇱 Folkowisko to grupa ludzi doświadczonych w organizacji imprez masowych, ekspertów logistycznych i zaopatrzenia, która od poczatku wojny niesie pomoc potrzebujacym przy granicy polsko-ukraińskiej, także po stronie ukraińskiej.  Niestety, w miare upływu czasu, chęć dostarczania pomocy maleje, ludzie "przyzwyczajają sie" do wojny. Sytuacja staje się natomiast z każdym dniem coraz bardziej dramatyczna, coraz więcej ludzi na Ukrainie cierpi z powodu głodu, braku lekarstw i podstawowych produktów higieny osobistej. Tym bardziej teraz potrzebna jest Twoja zdecydowana pomoc. Najbardziej pewna formą pomocy jest pomoc finansowa, która zostanie przekazana na najważniejsze potrzeby ludzi, ktorzy udają sie w strone granicy. Karma powraca! Wspomóż nasza zbiórkę poprzez możliwości wplaty bezpośredniej zamieszczonej na tej stronie internetowej. Serdecznie dziękujemy.

Podsumowując

Ambasada Wolności - pod taką nazwą wolontariusze z całego świata działają na rzecz Ukrainy w niewielkim Cieszanowie. Fundacja Folkowisko stworzyła tam centrum pomocy na rzecz walczących i uchodźców. Organizacja działa na wielką skalę. A wspierają ją darczyńcy z wielu odległych krajów świata.

Pomoc humanitarna dla Ukrainy to teraz ich całe życie. Od początku wojny już 2000 wolontariuszy angażuje się właśnie tu - w Cieszanowie. Dostarczyli 5 karetek na front, 54 agregaty prądotwórcze, ale też nasiona pod wiosenne zasiewy dla rolników z Ukrainy. Rozdają ubrania, materace, łózka, środki czystości i żywność. Pani Renata trafiła tu do pracy w trudnych okolicznościach życia, po śmierci męża. W pomocy humanitarnej na nowo odnalazła sens, bo jest ogromnie potrzebna.

Pomoc stąd dociera do Charkowa, Czernihowa, Irpienia, KIjowa - wszędzie gdzie czekają na nią walczący. Ale sygnałów o potrzebach Fundacja Folkowisko dostaje znacznie więcej. Dlatego prowadzi bazę, do której towary zwożą darczyńcy z Polski i zagranicy.

Od początku wojny wysłali już na Ukrainę 3 tysiące ton pomocy humanitarnej. Planują też transporty kolejowe. Wszystko to zbierają w pomieszczeniach, które udostępnił jeden z lokalnych przedsiębiorców. Są też podziękowania i nagrody jakie posypały się dla ekipy Folkowiska. Wśród nich te najważniejsze - od ukraińskich samorządów. Folkowisko budzi dziś podziw całego świata, dlatego ściągają tu wolontariusze z Europy, Kanady czy USA. Często biorą urlopy , żeby włączyć się w dzieło pomocy Ukrainie.


🇺🇸The “Folkowisko” Association is a group of experienced mass event, logistics and supply experts who have been helping the refugees on the Polish-Ukrainian border since the beginning of the war, also on the Ukrainian side. Unfortunately, over time, material and financial aid dwindles and people “get used” to war. However, the situation is becoming even more dramatic every day, more and more people in Ukraine are suffering from hunger, lack of medicines and basic personal hygiene products. Your decisive help is now needed more than before! The most reliable form of help is monetary donations, which are used to meet the most urgent needs of the refugees. Support our fundraiser by sending funds directly from this website! Many thanks for your generous support!


🇩🇪Der “Folkowisko” Verein ist eine Gruppe von erfahrenen Massenveranstaltungs-, Logistik- und Versorgungsexperten, die seit Kriegsbeginn den Notleidenden an der polnisch-ukrainischen Grenze, auch auf ukrainischer Seite, helfen. Leider lässt mit der Zeit die materielle und finanzielle Hilfe nach und Menschen „gewöhnen“ sich an den Krieg. Die Situation wird allerdings jeden Tag dramatischer, immer mehr Menschen in der Ukraine leiden unter Hunger, Mangel an Medikamenten und grundlegenden Körperpflegeprodukten. Umso mehr ist jetzt Ihre entscheidende Hilfe gefragt! Die zuverlässigste Form der Hilfe sind Geldspenden, die auf die wichtigsten Bedürfnisse der Flüchtlinge verwendet werden. Unterstützen Sie unseren Spendenruf, indem Sie direkt auf dieser Website Geldmittel überweisen! Vielen Dank für Ihre Unterstützung!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Iwona Tenzing - awatar

  Iwona Tenzing

  12.01.2024
  12.01.2024

  Powodzenia

 • Krzysiek Kliszczyński - awatar

  Krzysiek Kliszczyński

  12.04.2023
  12.04.2023

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.03.2023
  14.03.2023

  Nie tylko warto, ale wręcz trzeba pomagać Sąsiadom zza wschodniej granicy! Slava Ukrainie!

 • Pawel - awatar

  Pawel

  01.03.2023
  01.03.2023

  Pomagam, warto pomagać.

 • Adam Kolibski - awatar

  Adam Kolibski

  01.03.2023
  01.03.2023

  Pomoc systemowa, przemyślana i skuteczna, dla broniącej się Ukrainy to najlepsze co może być. Wolontariusze z całego świata, pomoc i wpłaty z całego świata, dobra organizacja.

92 734 zł  z 125 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 443 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Krawczyk - awatar

Katarzyna Krawczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 443

Jacek - awatar
Jacek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Iwona Tenzing - awatar
Iwona Tenzing
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maciej Szozda - awatar
Maciej Szozda
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
tom no - awatar
tom no
100
Magdalena Kasińska - awatar
Magdalena Kasińska
20
Jerzy Borkowski - awatar
Jerzy Borkowski
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij