Zbiórka Fretki w potrzebie - zdjęcie główne

Fretki w potrzebie

5 000 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób

Trudny czas przedwiośnia przed Stowarzyszeniem. W oczekiwaniu na 1%  w kasie fretkowej prześwituje dno. Mamy dużo rezydentów i  martwimy się o nich, żeby nie zabrakło środków na leczenie i ich codzienne potrzeby. W tym roku też nie mamy imprez plenerowych, na których zdrowe fretki ze swoimi opiekunami zawsze zbierały kasę dla  potrzebujących.  Wszystkie zwierzaki, które do nas trafiają są leczone, szczepione , czipowane - w zależności od potrzeb. Do domów adopcyjnych trafiają zdrowe lub ustabilizowane.

Szczególna grupa naszych podopiecznych  to nasi rezydenci . To zwierzaki wymagające specjalnej troski i specjalnych warunków. Chcemy dla nich jak najlepiej.  Rok 2021 zaczynamy z 12 rezydentami przebywającymi dożywotnio domach tymczasowych u naszych wolontariuszy. To mocno schorowane zwierzaki i choć nie mogą być adoptowane ze względu na stan zdrowia to mają swoich kochających ludzi, którzy potrafią i mogą opiekować się chorym zwierzakiem.  

Mimo że takie kruche potrafią zadziwić siłą i wolą walki z chorobą, czasami ich radość i chęć do psot wydają się być cudem.  Póki one tego chcą to my walczymy razem z nimi. Chcemy dać im godne życie i fretkowe radości.   


Prosimy o pomoc dla tych maluchów

Aktualizacje


 • Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek - awatar

  Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek

  09.10.2022
  09.10.2022

  Nastały trudne czasy dla nas wszystkich :( . Jest nam coraz trudniej pozyskać środki na leczenie fretek, które trafiają pod naszą opiekę. Rosną ceny wszystkiego, rosną też koszty utrzymania naszych podopiecznych. Zarówno rezydenci jak i fretki przed adopcją generują koszty, których nie udźwigniemy bez Was. Prosimy , bądźcie z nami. Każda złotówka Waszych darowizn jest przeznaczona na fretki(WSZYSCY działają na zasadzie wolontariatu). Nie ma małych kwot, podzielcie się proszę grosikiem z fretkami.

  Zdjęcie aktualizacji 103 092

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Ewka - awatar

  Ewka

  04.12.2022
  04.12.2022

  Spokojnych świąt dla Was i dla fretek

  • Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek - awatar

   Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek - Organizator zbiórki

   06.12.2022
   06.12.2022

   Dziękujemy bardzo <3 , wzajemnie radosnych świąt i wszystkiego co najlepsze w przyszłym roku

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.02.2021
  11.02.2021

  Dziekuje Wam ze tak dbacie o te maluchy!

  • Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek - awatar

   Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek - Organizator zbiórki

   11.02.2021
   11.02.2021

   Dziękujemy <3 , dzięki Wam możemy

 • Jezabell - awatar

  Jezabell

  11.02.2021
  11.02.2021

  Dziękuję za Wasze otwarte serca :)

  • Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek - awatar

   Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek - Organizator zbiórki

   11.02.2021
   11.02.2021

   my też dziękujemy <3

5 000 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób

Wpłaty: 51

Ewka - awatar
Ewka
131
Saskia - awatar
Saskia
500
Magda - awatar
Magda
20
Przemek Stawski - awatar
Przemek Stawski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Joanna - awatar
Joanna
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewaa - awatar
Ewaa
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij