Zbiórka Fretki w potrzebie - zdjęcie główne

Fretki w potrzebie

5 000 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób

Trudny czas przedwiośnia przed Stowarzyszeniem. W oczekiwaniu na 1%  w kasie fretkowej prześwituje dno. Mamy dużo rezydentów i  martwimy się o nich, żeby nie zabrakło środków na leczenie i ich codzienne potrzeby. W tym roku też nie mamy imprez plenerowych, na których zdrowe fretki ze swoimi opiekunami zawsze zbierały kasę dla  potrzebujących.  Wszystkie zwierzaki, które do nas trafiają są leczone, szczepione , czipowane - w zależności od potrzeb. Do domów adopcyjnych trafiają zdrowe lub ustabilizowane.

Szczególna grupa naszych podopiecznych  to nasi rezydenci . To zwierzaki wymagające specjalnej troski i specjalnych warunków. Chcemy dla nich jak najlepiej.  Rok 2021 zaczynamy z 12 rezydentami przebywającymi dożywotnio domach tymczasowych u naszych wolontariuszy. To mocno schorowane zwierzaki i choć nie mogą być adoptowane ze względu na stan zdrowia to mają swoich kochających ludzi, którzy potrafią i mogą opiekować się chorym zwierzakiem.  

Mimo że takie kruche potrafią zadziwić siłą i wolą walki z chorobą, czasami ich radość i chęć do psot wydają się być cudem.  Póki one tego chcą to my walczymy razem z nimi. Chcemy dać im godne życie i fretkowe radości.   


Prosimy o pomoc dla tych maluchów

Aktualizacje


 • Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek - awatar

  Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek

  09.10.2022
  09.10.2022

  Nastały trudne czasy dla nas wszystkich :( . Jest nam coraz trudniej pozyskać środki na leczenie fretek, które trafiają pod naszą opiekę. Rosną ceny wszystkiego, rosną też koszty utrzymania naszych podopiecznych. Zarówno rezydenci jak i fretki przed adopcją generują koszty, których nie udźwigniemy bez Was. Prosimy , bądźcie z nami. Każda złotówka Waszych darowizn jest przeznaczona na fretki(WSZYSCY działają na zasadzie wolontariatu). Nie ma małych kwot, podzielcie się proszę grosikiem z fretkami.

  Zdjęcie aktualizacji 103 092

Komentarze


 • Ewka - awatar

  Ewka

  04.12.2022
  04.12.2022

  Spokojnych świąt dla Was i dla fretek

  • Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek - awatar

   Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek - Organizator zbiórki

   06.12.2022
   06.12.2022

   Dziękujemy bardzo <3 , wzajemnie radosnych świąt i wszystkiego co najlepsze w przyszłym roku

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.02.2021
  11.02.2021

  Dziekuje Wam ze tak dbacie o te maluchy!

  • Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek - awatar

   Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek - Organizator zbiórki

   11.02.2021
   11.02.2021

   Dziękujemy <3 , dzięki Wam możemy

 • Jezabell - awatar

  Jezabell

  11.02.2021
  11.02.2021

  Dziękuję za Wasze otwarte serca :)

  • Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek - awatar

   Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek - Organizator zbiórki

   11.02.2021
   11.02.2021

   my też dziękujemy <3

5 000 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób

Wpłaty: 51

Ewka - awatar
Ewka
131
Saskia - awatar
Saskia
500
Magda - awatar
Magda
20
Przemek Stawski - awatar
Przemek Stawski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Joanna - awatar
Joanna
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewaa - awatar
Ewaa
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij