Zbiórka Narzędzie do ciekawych gadżetów - miniaturka zdjęcia

Narzędzie do ciekawych gadżetów

Paweł Krupa - awatar

Paweł Krupa

Organizator zbiórki

Cześć wszystkim,

Mam na imię Paweł i mam prawie 30 lat. Od najmłodszych lat lubiłem majsterkować, pewnie jak i większość maluchów ;) ale od kilku lat zacząłem jednak bardziej się zajmować tą tematyką. Drewno, pleksa, led, różne materiały mnie interesują i różne rzeczy mi do głowy przychodzą. Wszystko tworze ręcznie przy pomocy kilku prostych narzędzi, piłka, obcążki, skalpel itp. co powoduje, że czas wykonania jest bardzo długi, a praca jest na tyle precyzyjna na ile pozwalają mi na to ręce :P

W całej tej sprawie chodzi głównie o czas, bardzo bym chciał go skrócić do minimum J Od dawna już myślałem o narzędziu które by mi w tym bardzo ale to bardzo pomogło. Dzięki temu nie tylko zyskałbym na czasie, ale też mógłbym zacząć tworzyć nowe projekty na które niestety nie mógłbym sobie pozwolić wykonując prace tylko ręcznie. Obecnie wiele czynności zaczyna być kłopotliwe i nie mogę niestety ruszyć dalej, żeby coś ulepszyć.

Już kilka fajnych i ciekawych rzeczy udało mi się stworzyć i to z dobrym skutkiem ;) a w głowie mam jeszcze mnóstwo nowych pomysłów, które tylko czekają na ich realizację. Połączenia różnych materiałów i do tego ledy uuuum super :)

Tak więc celem zbiórki jest zakup urządzenia, które pomoże mi rozwijać i wzbogacać moje pasje i ułatwi mi bardzo wesołą twórczość :P Mini frezarka CNC bo to o niej mowa nie jest tania (ok. 2,5 – 7 tysięcy), dlatego też nie jestem w stanie sam sobie jej sfinansować, myślę że może wspólnie uda się to zrobić i będę mógł puścić wodze fantazji i pójść do przodu ;)

Jest na rynku kilka różnych urządzeń w różnych cenach jak i różnych parametrach.

Poniżej kilka filmików pokazujących działanie takich maszynek:


https://www.youtube.com/watch?v=3ECBqu05VXM&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=yLD3vUSMYDs

https://www.youtube.com/watch?v=o6g9eTP5H1Q


Każda osoba, która zdecydowałaby się wspomóc moją zbiórkę może liczyć na prezent. Nawet złotówka wpłaty = upominek ;) Po zakończeniu zbiórki i zakupie narzędzia, każdemu stworzę coś ciekawego w ramach odwdzięczenia. Mogę również zrobić coś na zamówienie według gustu i upodobań ;) 

Z góry dziękuję bardzo za pomoc ;) 

I Nasza Cola też dziękuję :P

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Paweł Krupa - awatar

Paweł Krupa

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij