Zbiórka Narzędzie do ciekawych gadżetów - miniaturka zdjęcia

Narzędzie do ciekawych gadżetów Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Narzędzie do ciekawych gadżetów - zdjęcie główne

Narzędzie do ciekawych gadżetów

1 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Krupa - awatar

Paweł Krupa

Organizator zbiórki

Cześć wszystkim,

Mam na imię Paweł i mam prawie 30 lat. Od najmłodszych lat lubiłem majsterkować, pewnie jak i większość maluchów ;) ale od kilku lat zacząłem jednak bardziej się zajmować tą tematyką. Drewno, pleksa, led, różne materiały mnie interesują i różne rzeczy mi do głowy przychodzą. Wszystko tworze ręcznie przy pomocy kilku prostych narzędzi, piłka, obcążki, skalpel itp. co powoduje, że czas wykonania jest bardzo długi, a praca jest na tyle precyzyjna na ile pozwalają mi na to ręce :P

W całej tej sprawie chodzi głównie o czas, bardzo bym chciał go skrócić do minimum J Od dawna już myślałem o narzędziu które by mi w tym bardzo ale to bardzo pomogło. Dzięki temu nie tylko zyskałbym na czasie, ale też mógłbym zacząć tworzyć nowe projekty na które niestety nie mógłbym sobie pozwolić wykonując prace tylko ręcznie. Obecnie wiele czynności zaczyna być kłopotliwe i nie mogę niestety ruszyć dalej, żeby coś ulepszyć.

Już kilka fajnych i ciekawych rzeczy udało mi się stworzyć i to z dobrym skutkiem ;) a w głowie mam jeszcze mnóstwo nowych pomysłów, które tylko czekają na ich realizację. Połączenia różnych materiałów i do tego ledy uuuum super :)

Tak więc celem zbiórki jest zakup urządzenia, które pomoże mi rozwijać i wzbogacać moje pasje i ułatwi mi bardzo wesołą twórczość :P Mini frezarka CNC bo to o niej mowa nie jest tania (ok. 2,5 – 7 tysięcy), dlatego też nie jestem w stanie sam sobie jej sfinansować, myślę że może wspólnie uda się to zrobić i będę mógł puścić wodze fantazji i pójść do przodu ;)

Jest na rynku kilka różnych urządzeń w różnych cenach jak i różnych parametrach.

Poniżej kilka filmików pokazujących działanie takich maszynek:


https://www.youtube.com/watch?v=3ECBqu05VXM&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=yLD3vUSMYDs

https://www.youtube.com/watch?v=o6g9eTP5H1Q


Każda osoba, która zdecydowałaby się wspomóc moją zbiórkę może liczyć na prezent. Nawet złotówka wpłaty = upominek ;) Po zakończeniu zbiórki i zakupie narzędzia, każdemu stworzę coś ciekawego w ramach odwdzięczenia. Mogę również zrobić coś na zamówienie według gustu i upodobań ;) 

Z góry dziękuję bardzo za pomoc ;) 

I Nasza Cola też dziękuję :P

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Krupa - awatar

Paweł Krupa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij