Zbiórka Rekonwalescencja maluszków - miniaturka zdjęcia

Rekonwalescencja maluszków

Zbiórka Rekonwalescencja maluszków - zdjęcie główne

Rekonwalescencja maluszków

900 zł z 900 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać teraz
 
Renata Poprawska - awatar

Renata Poprawska

Organizator zbiórki

Witam Was kochani miłośnicy czworonożnych przyjaciół. Od dwóch tygodni walczę z panleukopenią bezdomnych kociąt, które przygarnelam. Trzy z nich wracają sukcesywnie do zdrowia. Jednego nie dałam rady uratować pomimo ogromnej walki o jego zdrowie i życie. Maluszek Mikuś odszedł dwa dni temu po uciążliwej i długiej walce z chorobą. Jego organizm wycienczony panleuko nie dał rady jej pokonać. Pomimo podanej surowicy-Canglob, szczepionek podnoszących odporność Zileksis i kroplowkowania oraz antybiotykoterapii malec nie dał rady zwalczyć choroby. Zrobione mu zostały wyniki wątrobie i kilkakrotnie morfologia. Wyniki ostatnie wątroby pokazały że narząd przestał pracować. Parametry wątrobie były powiększone o 500  ponad normę. Zostały do uregulowania koszty leczenia w lecznicy oraz zakupu canglobu 550zl i zileksisow tj 8x 60 zł dawka szczepionki. Koszty te przekroczyły 1000 zł nie licząc kroplowkowania i antybiotyków podawanych w tym czasie. Zwracam się więc z ogromną prośbą o pomoc w uregulowanie poniesionych w trakcie ratowania maluszków kosztów. Będę bardzo wdzięczna wszystkim za okazanie wsparcie i pomoc. Bez Was nie dam rady uregulować należności.  Dziękuję serdecznie 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Renata Poprawska - awatar

  Renata Poprawska

  12.12.17
  12.12.17

  Maluszki po panleuko mają się świetnie. Apetyt im dopisuje. Nadrabiają stracone kilogramy. Bawią się, są radosne i ruchliwe :)Dziękuję wszystkim za pomoc w uregulowaniu kosztow poniesionych w lecznicy. Dziękuję

  Zdjęcie aktualizacji 10 210

Komentarze


 • Ewa Kanonik - awatar

  Ewa Kanonik

  14.12.17
  14.12.17

  Reniu, podziwiam twoja prace, jestes wielka!

  • Renata Poprawska - awatar

   Renata Poprawska - Organizator zbiórki

   14.12.17
   14.12.17

   Pani Ewo serdecznie dziękuję za wsparcie. Zawsze mogę liczyć na Panią w sprawie ratowania Szprotawskich kociaków. Dziękuję raz jeszcze.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.12.17
  10.12.17

  podziwiam i przesyłam dobrą energię :)

  • Renata Poprawska - awatar

   Renata Poprawska - Organizator zbiórki

   11.12.17
   11.12.17

   Dziękuję wszystkim za okazaną pomoc i wsparcie:) Serdeczne dzieki:)

 • Renata Toboła - awatar

  Renata Toboła

  10.12.17
  10.12.17

  Powodzenia Reniu i zdrówka dla maluszków 😚

  • Renata Poprawska - awatar

   Renata Poprawska - Organizator zbiórki

   11.12.17
   11.12.17

   Wiem, że dzięki Wam uda mi się zebrać potrzebną kwotę i uregulować zadłużenie w lecznicy. Dziękuję wam gorąco

900 zł z 900 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać teraz
 
Renata Poprawska - awatar

Renata Poprawska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

(nie całkiem ;-) ) zła siostra z żar - awatar
(nie całkiem ;-) ) zła siostra z żar
75
Ewa Kanonik - awatar
Ewa Kanonik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Renata Soboń - awatar
Renata Soboń
50
ElaMa - awatar
ElaMa
20
Halina Przychodzeń - awatar
Halina Przychodzeń
15
Joanna - awatar
Joanna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
65

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij