Zbiórka Zbieramy pieniądze na dom. - zdjęcie główne

Zbieramy pieniądze na dom.

121 zł  z 370 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
MArek Zip - awatar

MArek Zip

Organizator zbiórki

Ogólnie urodziła dziewięcioro dzieci.czwórka obecnie mieszka z kobietą.Ogółem czworo z tych dziewięcioro dzieci jest niepełnosprawnych  .Dwoje z tych dzieci mieszka w ośrodku z powodu złych warunków mieszkalnych ta dwójka nie może wröcić do domu. Przecieka dach , elektryka w stanie złym,niedawno wody nie było ,na dachu szkodliwe pokrycie,dom nie ocieplony, , łazienka  w stanie nagannym, pokoje tež w stanie bardzo złym ,ściany i  podłoga to też niedobry stan.. To tragiczne aby dzieci mieszkały w takim  mieszkaniu.nie ma zlewu w kuchni. Naczynia myje się w misce.Mama tych dzieci a moja teściowa opiekuje się dziećmi , pragnie aby Krzysztof i Adam wrócili do domu Bywało że byli bez prądu.Jeśli nie Pieniężnie to modlitewnie. Niepełnosprawny Krzyś ostatnio powiedział że chodzi w ośrodku do kaplicy i się modli.Mama tych dzieci też często się modli.Krzyś chce wrócić do rodzinnego domu razem z Adamem. Niepełnosprawny Krzyś opiekuje się niepełnosprawnym bratem Adasiem w ośrodku jak i w domu.Z Krzysiem można się dobrze dogadać mówi że już jemu ciężko tam. Dojazdy do szkół specjalnych są w Bielsku podlaskim ale autobusy tylko do szkoły dojeżdżają.Niesamowity problem z dojazdami do najbliższego miasta  Bielska podlaskiego.Nie mają auta.Nieprzejdź obojętnie proszę ,jeśli to czytasz to udostępnij , jeśli możesz chociaż złotówkę przelej  jeśli nie możesz wpłacić pomódl się  proszę za nich.  

Zostawiam adres email : [email protected]          PROSZĘ CIĘ POMÓŻ TO DZIECI -NAJWIĘKSZY SKARB....

Woj.PODLASKIE ŁAPCIE GMINA WYŻKI  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
121 zł  z 370 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
MArek Zip - awatar

MArek Zip

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Krzysztof Joanna Koczewscy - awatar
Krzysztof Joanna Koczewscy
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij