Ewa Jasik-wardalinska
Malwa jest wdzięczna za każdy grosik, dziękujemy za Waszą hojność :)

Jestem psychoterapeutą, Malwę poznałam gdy szukała pomocy po rozwodzie z mężem czynnym alkoholikiem, przemocowcem... Uciekła z trójką dzieciątek. Poraniona, samotna, zagubiona łatwo wpadła w sidła psychopaty, narkomana i hazardzisty, ktòry był uroczy i nic nie wskazywało na tragedię. Manipulacje, przemoc materialna, psychiczna, fizyczna doprowadziły do wyczerpania psychicznego i fizycznego. Malwa pracowała ponad swoje siły, aby na czas płacić długi w banku ktòre zaciągnęla dla oprawcy. Psychopata potrafi bez zmróżenia oka wykorzystać swoją ofiarę....Dziś ten człowieku jest ścigany prawem, mamy nadzieję, że zapłaci za wszystko, ale Malwa nie ma siły już pracować po 10 godzin dziennie, żeby nadążać z ratami. Nie widzi przez to swoich dzieci, które cały czas są atakowane i zastraszane przez Internet przez tego człowieka. Dziś mi powiedziała, że nie ma sił wstać z lóżka, nie wie jak jutro pójdzie do pracy, nie ma nawet 2 złotych , żeby dać dziecku....Nie wiem już jak można tej dobrej dziewczynie i kochającej matce pomóc? Wystarczy przyziemna rzecz, spłacić wyłudzone przez oprawcę zadłużenie, jak nie, naprawdę boję się o los tej rodziny. Proszę Was o pomoc.
Prawdziwe dane Malwy i Jej dzieci są mi znane.
Malwa jest wdzięczna za każdy grosik, dziękujemy za Waszą hojność :)
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Magdalena Stanke
Kawa z rana dla Malwy