Zbiórka Fryzjer na krańcu świata - miniaturka zdjęcia

Fryzjer na krańcu świata

Klaudia Legwińska - awatar

Klaudia Legwińska

Organizator zbiórki

Witam. Nazywam się Klaudia, mam 24lat. Swoją przygodę z fryzjerstwem zaczęłam w 2011roku. Jako fryzjer pracuję nadal we Wrocławiu, w którym mieszkam 2 lata. 

Marzy mi się,aby moja praca była też niezapomnianą przygodą. I razem z mamą planujemy podróż do Keni,Zanzibar,Liberii , abym mogła spełnić swoje marzenie aby pomóc za darmo fryzjerom w ich pracy, móc ścinać, czesać mieszkańców z biedniejszych mieścin, kładząc na wiekszy nacisk na dzieci i młodzież. 

Razem z mamą jesteśmy miłośniczkami podróży, ale podróż nie musi być w 100% wypoczynkowa tylko pracowita i pomocna. Niestety moja znajomość języka angielskiego jest bardzo słaba, ale moja mama zna język bardzo dobrze, dlatego chce ją zabrać jako tłumacza. 

Marzenie moje powstało, gdy zobaczyłam zdjęcie zrobione przez moją mamę w zakładzie fryzjerskim na Zanzibarze, które tutaj dodałam. W dzisiejszych czasach każdy salon ma klimatyzacje, dobre wyposażenie, najlepsze warunki do pracy, ale tam tak nie ma, nie stać ich na klimatyzacje, na dobry sprzęt fryzjerski. I ja także chciałabym zobaczyć jak oni pracują i przekonać się na własnej skórze . 

Będę bardzo wdzięczna za każdy najmniejszy gest z waszej strony. Łącznie z mamą potrzebujemy około 7000zł, aby zrealizować moje marzenie, mój cel. Zebrana kwota będzie przeznaczona na przejazdy, wyżywienie. 

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Klaudia Legwińska - awatar

Klaudia Legwińska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij