Zbiórka Hipoalergiczna karma dla Sagi - miniaturka zdjęcia

Hipoalergiczna karma dla Sagi Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Hipoalergiczna karma dla Sagi - zdjęcie główne

Hipoalergiczna karma dla Sagi

64 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Świnka Joanna - awatar

Świnka Joanna

Organizator zbiórki

Dzień dobry, przypadkiem dowiedziałam się o tej stronie i pomyślałam ,że może za jej pośrednictwem uda się pomóc mojej psinie. Saga to 4 letnia, całkiem biała suczka Buldoga Francuskiego, która od 2 lat cierpi na alergię pokarmową. Wędrowaliśmy już po wielu gabinetach weterynaryjnych i okazało się ,że tym co pomaga na wszystkie jej dolegliwości jest karma ROYAL CANIN Hypoallergenic. Saga bez tego jedzenia zamienia się w cień psa, w ogóle nie przybierając na wadze, szybko chudnąc i łysiejąc. Co chwilę musi mieć leczone uszy w których pojawiają się stany zapalne i owrzodzenia. Dwa miesiące bez specjalnego jedzenia sprawiły ,że Saga schudła o 4kg. Za 500zł możemy zakupić dla niej spory zapas (aż 24kg!) karmy, na którą w obecnej sytuacji nie starcza pieniędzy. 

Będziemy ogromnie wdzięczne za wsparcie, szczególnie Saga, która będzie mogła wrócić na konieczną dla jej zdrowia dietę, nie bać się spacerów po mrozie z ładną i gęstą sierścią, oraz utrzymać normalną dla pieska swojej rasy wagę.

Dziękuję Państwu za uwagę i pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Świnka Joanna - awatar

  Świnka Joanna

  01.12.2016
  01.12.2016

  Wczoraj Saga otrzymała prezent - 14 kg worek karmy od przewspaniałej osoby, która nie mogła przejść obojętnie obok Naszej zbiórki :)
  Śniadanko już schrupane, walczymy o zdrowie!

  Zdjęcie aktualizacji 1 888

64 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Świnka Joanna - awatar

Świnka Joanna

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij