Zbiórka Himalaje Nepalu - zdjęcie główne

Himalaje Nepalu

131 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Hubert Turlej - awatar

Hubert Turlej

Organizator zbiórki

Cześć :)

Nazywam się Hubert i mieszkam pod Warszawą :) Od wielu lat staram się podróżować bliżej bądź dalej, odkładając każdy grosik.  Nawet kiedy ciężko zachorowałem nie przestałem marzyć o dalekich wojażach. Teraz jestem już zdrowy i mogę marzenia zamieniać na wspomnienia. 

Jednym z największych jest wyjazd na trekking do Nepalu. Sfinansowanie samemu całego wyjazdu jest poza moim zasięgiem stąd postanowiłem prosić Was o pomoc :)

Czym są dla mnie podróże? Przede wszystkim terapią, chwilą kiedy mogę zapomnieć i oderwać się. Możliwością poznania ciekawych ludzi i kultur. Wszystkim co piękne. Pomożesz mi spełniać nadal marzenia?

Będę wdzięczny za każdy grosik :)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hi :)

My name is Hubert and I live near Warsaw :) For many years I have been trying to travel closer or further. Even when I got seriously ill, I did not stop dreaming about long travels. Now I am healthy and I can change dreams into memories. One of the biggest dream is trekking in the Nepal Himalayas. Financing the whole trip on my own is beyond my reach, so I decided to ask you for help :)

What does travel mean to me? First of all therapy, the moment when I can forget and break away. The opportunity to meet interesting people and cultures. All I love. Will you help me fulfill my dreams?

I will be grateful for every penny :)


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
131 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Hubert Turlej - awatar

Hubert Turlej

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Winter Breeze - awatar
Winter Breeze
100
Siorka - awatar
Siorka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij