Zbiórka Himalaje Nepalu - zdjęcie główne

Himalaje Nepalu

131 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Hubert Turlej - awatar

Hubert Turlej

Organizator zbiórki

Cześć :)

Nazywam się Hubert i mieszkam pod Warszawą :) Od wielu lat staram się podróżować bliżej bądź dalej, odkładając każdy grosik.  Nawet kiedy ciężko zachorowałem nie przestałem marzyć o dalekich wojażach. Teraz jestem już zdrowy i mogę marzenia zamieniać na wspomnienia. 

Jednym z największych jest wyjazd na trekking do Nepalu. Sfinansowanie samemu całego wyjazdu jest poza moim zasięgiem stąd postanowiłem prosić Was o pomoc :)

Czym są dla mnie podróże? Przede wszystkim terapią, chwilą kiedy mogę zapomnieć i oderwać się. Możliwością poznania ciekawych ludzi i kultur. Wszystkim co piękne. Pomożesz mi spełniać nadal marzenia?

Będę wdzięczny za każdy grosik :)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hi :)

My name is Hubert and I live near Warsaw :) For many years I have been trying to travel closer or further. Even when I got seriously ill, I did not stop dreaming about long travels. Now I am healthy and I can change dreams into memories. One of the biggest dream is trekking in the Nepal Himalayas. Financing the whole trip on my own is beyond my reach, so I decided to ask you for help :)

What does travel mean to me? First of all therapy, the moment when I can forget and break away. The opportunity to meet interesting people and cultures. All I love. Will you help me fulfill my dreams?

I will be grateful for every penny :)


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
131 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Hubert Turlej - awatar

Hubert Turlej

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Winter Breeze - awatar
Winter Breeze
100
Siorka - awatar
Siorka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij