Zbiórka Kobieta Bezpieczna - książka - miniaturka zdjęcia

Kobieta Bezpieczna - książka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Kobieta Bezpieczna - książka - zdjęcie główne

Kobieta Bezpieczna - książka

160 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Janka Sabat - awatar

Janka Sabat

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo!

Bezpieczeństwo to jedna z najważniejszych potrzeb człowieka. Warto więc robić wiele, aby zapewnić je wszystkim obywatelom, szczególnie tym, którzy bywają słabsi i bezbronni: dzieciom i kobietom.


Nazywam się Janina Sabat i od pięciu lat organizuję konferencję pt. „Kobieta Bezpieczna”, podczas której poruszane są zagadnienia związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem kobiet, zarówno w domu, pracy, jak i w społeczeństwie. 


Efektem tychże konferencji ma być książka poruszająca najważniejsze zagadnienia, które omawiane były podczas naszych spotkań, przez te pięć ostatnich lat. Chcę,aby publikacja była monografią naukową, dlatego też wszystkie artykuły zostają poddane recenzji profesorskiej. 


Koszty to głównie:


- profesjonalna korekta tekstów

- projekt okładki

- skład i wydruk książek


Jeśli uda nam się zebrać odpowiednią sumę pieniędzy na wydanie publikacji, to mogę zapewnić, że książka w wersji PDF będzie dostępna w Internecie za darmo. Może będzie dla kogoś inspiracją? Może słowa zawarte w publikacji komuś pomogą? Nawet jeśli będzie to tylko jedna osoba, oznaczać to będzie, że było warto! 


Jeśli zechcecie Państwo wesprzeć wydanie książki, poruszającej zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa kobiet, będzie mi ogromnie miło. Już teraz dziękuję za każdą złotówkę i za każde wsparcie z Państwa strony.


Dziękuję i pozdrawiam


Janina Sabat


Mój e-mail: [email protected]

Strona konferencji: https://www.facebook.com/konferencjakobietabezpieczna/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    25.11.2016
    25.11.2016

    Bardzo ciekawa inicjatywa! Nigdy dosc o naszym bezpieczenstwie

160 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Janka Sabat - awatar

Janka Sabat

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mieczyslaw Sabat - awatar
Mieczyslaw Sabat
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
13
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Dawid Pacha - awatar
Dawid Pacha
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij