Zbiórka rehabilitacja i zakup sprzętu - miniaturka zdjęcia

rehabilitacja i zakup sprzętu Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka rehabilitacja i zakup sprzętu - zdjęcie główne

rehabilitacja i zakup sprzętu

451 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Nikielec - awatar

Anna Nikielec

Organizator zbiórki

Nazywam się Anna Nikielec mam koleżankę -Katarzynę Szulińskąktóra wraz z mężem wychowuje 3 dzieci.Najmłodszy z nich Kuba ma 11 lat i jest dzieckiem niepełnosprawnym.Urodził się z ciąży bliżniaczej,jego brat bliżniak zmarł po 4 dniach .Kuba miał po urodzeniu dwa wylewy do mózgu,ma wstawioną zastawkę,padaczkę,niedowład czterokończynowy,MPD,podwichnięte dwa biodra z przewagą strony prawej,dwie przepuchliny.Jakub musi żyć każdego dnia w ciągłym bólu.Nie może być zoperowany z powodu ciągłych zalegań,a samo znieczulenie może kosztować Go życie.Bardzo dużo pomagają córki w codziennej opiece nad bratem.W związku z czym zamiast więcej się uczyć czy też spędzić czas z rówiesnikami poświęcają sie ,aby odciążyć mamę.Mąż Kasi jest niepełnosprawny -nie ma prawej dłoni.Mama Kuby ma kłopoty ze zdrowiem ;chory kręgosłup,drętwienie kończyn,bóle migrenowe.Kuba bardzo potrzebuje systematycznej rehabilitacji,sprzętu i leczenia aby mógł w miarę funkcjonować.Z całego serca proszę o jakąkolwiek pomoc Dziękuję...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anna Nikielec - awatar

  Anna Nikielec

  27.02.2019
  27.02.2019

  Pobyt Kuby w szpitalu.

  Zdjęcie aktualizacji 26 998

451 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Nikielec - awatar

Anna Nikielec

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

AgaB - awatar
AgaB
20
Edyta Wasilewska - awatar
Edyta Wasilewska
100
Danuta - awatar
Danuta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aneta - awatar
Aneta
20
Tomasz Nalepa - awatar
Tomasz Nalepa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kasia - awatar
Kasia
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij