Zbiórka rehabilitacja i zakup sprzętu - miniaturka zdjęcia

rehabilitacja i zakup sprzętu

Zbiórka rehabilitacja i zakup sprzętu - zdjęcie główne

rehabilitacja i zakup sprzętu

451 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 
Anna Nikielec - awatar

Anna Nikielec

Organizator zbiórki

Nazywam się Anna Nikielec mam koleżankę -Katarzynę Szulińskąktóra wraz z mężem wychowuje 3 dzieci.Najmłodszy z nich Kuba ma 11 lat i jest dzieckiem niepełnosprawnym.Urodził się z ciąży bliżniaczej,jego brat bliżniak zmarł po 4 dniach .Kuba miał po urodzeniu dwa wylewy do mózgu,ma wstawioną zastawkę,padaczkę,niedowład czterokończynowy,MPD,podwichnięte dwa biodra z przewagą strony prawej,dwie przepuchliny.Jakub musi żyć każdego dnia w ciągłym bólu.Nie może być zoperowany z powodu ciągłych zalegań,a samo znieczulenie może kosztować Go życie.Bardzo dużo pomagają córki w codziennej opiece nad bratem.W związku z czym zamiast więcej się uczyć czy też spędzić czas z rówiesnikami poświęcają sie ,aby odciążyć mamę.Mąż Kasi jest niepełnosprawny -nie ma prawej dłoni.Mama Kuby ma kłopoty ze zdrowiem ;chory kręgosłup,drętwienie kończyn,bóle migrenowe.Kuba bardzo potrzebuje systematycznej rehabilitacji,sprzętu i leczenia aby mógł w miarę funkcjonować.Z całego serca proszę o jakąkolwiek pomoc Dziękuję...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anna Nikielec - awatar

  Anna Nikielec

  27.02.19
  27.02.19

  Pobyt Kuby w szpitalu.

  Zdjęcie aktualizacji 26 998

451 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 
Anna Nikielec - awatar

Anna Nikielec

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

AgaB - awatar
AgaB
20
Edyta Wasilewska - awatar
Edyta Wasilewska
100
Danuta - awatar
Danuta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aneta - awatar
Aneta
20
Tomasz Nalepa - awatar
Tomasz Nalepa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kasia - awatar
Kasia
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij