Zbiórka Jurta na letnie zajęcia duchowe - miniaturka zdjęcia

Jurta na letnie zajęcia duchowe Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Jurta na letnie zajęcia duchowe - zdjęcie główne

Jurta na letnie zajęcia duchowe

0 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 

WARSZTATY PLENEROWE

Jednym z projektów Fundacji Blue Flame są letnie, cykliczne warsztaty rozwoju duchowego.

Planujemy prowadzić warsztaty w plenerze, pośród lasów i jezior. Cykliczne letnie warsztaty będą prowadzone przez zaprzyjaźnionych z Fundacją mistrzów duchowych, prelegentów, terapeutów.

KONTAKT Z NATURĄ

Aby zapewnić odpowiednie warunki dla uczestników warsztatów planujemy ustawienie namiotu-jurty , która była zarówno miejscem warsztatów w warunkach niepogody jak też noclegiem dla uczestników zajęć.

ZAJĘCIA DUCHOWE

Jesteśmy organizacją non profit stąd środki jakie pozyskujemy pochodzą od darczyńców. 

Zakup jurty umożliwił by nam rozpoczęcie letniej akcji "Wakacyjne Inspiracje Duchowe"


Fundacja Blue Flame

Przesłanie powstania „Fundacji Blue Flame”

Rozwój duchowy człowieka, daje wgląd w codzienne życie poprzez spojrzenie na nie z innej perspektywy.

To możliwość wyjścia z pętli zagrożeń i problemów, jakie dotykają człowieka.

Możemy dostrzec coś jeszcze przed doświadczeniem pewnych negatywnych skutków i tym samym uniknąć przechodzenia żmudną drogą przez proces uczenia się na zasadzie prób i błędów. Poprzez rozwój duchowy, człowiek może zobaczyć w spokoju różne możliwości, obejrzeć je, zobaczyć jakie będą tego skutki.

Daje to odporność na stresy dnia codziennego i różne inne wyzwania życiowe.

To także dla nas nauka otwartości.

Rozwój duchowy to sztuka taktu i delikatności, oraz poszanowania sytuacji w jakiej ktoś się znajduje, a także poszanowania inności i wzajemnego uczenia się.

Tego uczą się także ludzie , którzy już to lepiej poznali i chcą się tym dzielić dalej.

Fundacja jako cel priorytetowy przyjęła inspirowanie do takiego rozwoju który nie antagonizuje ducha z materia , ale przez zrozumienie obu aspektów rzeczywistości zapewnić ich pełne, harmonijne współistnienie.

Fundacja Blue Flame

31-010 Kraków, Rynek Główny 28

KRS 0000711898

REGON 36915276400000

NIP 6762542731

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij