Zbiórka Fundacja człowiek dla zwierząt - miniaturka zdjęcia

Fundacja człowiek dla zwierząt Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Fundacja człowiek dla zwierząt - zdjęcie główne

Fundacja człowiek dla zwierząt

210 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Honorata Zobel - awatar

Honorata Zobel

Organizator zbiórki

Chciałabym uzbierać wyznaczoną kwotę na rzecz Fundacji Człowiek dla zwierząt. Pani Wiola, właścicielka fundacji, jest cudownym człowiekiem o ogromnym sercu. Uratowała już 720 psów z czego 580 odnalazło swój cudowny dom. Niestety, posiadanie wielu psiaków pod swoją opieką oznacza bardzo dużo wydatków by mogły, do momentu znalezienia swojej rodziny, godnie żyć. Pani Wioli z pewnością przydadzą się każde pieniądze czy to na karme czy na leczenie. Pamiętajcie - każda złotówka się liczy!
Miłośnicy zwierząt - pomóżcie. Warto. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Kacper Arthas Grzesiak - awatar

    Kacper Arthas Grzesiak

    11.07.2019
    11.07.2019

    <3

210 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Honorata Zobel - awatar

Honorata Zobel

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Kacper Arthas Grzesiak - awatar
Kacper Arthas Grzesiak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tomasz G - awatar
Tomasz G
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Magdalena Boudni - awatar
Magdalena Boudni
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij