Zbiórka Uratujmy Eryczkę przed kalectwem - miniaturka zdjęcia

Uratujmy Eryczkę przed kalectwem Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Uratujmy Eryczkę przed kalectwem - zdjęcie główne

Uratujmy Eryczkę przed kalectwem

74 563 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 799 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Eryczka urodziła się z krótszą nóżką....  

Hemimelia strzałkowa– bardzo rzadka wada nóżki występująca raz na 1: 50 000 tys. urodzeń.

Oznacza to że w prawej nóżce dziecka brakuje całkowicie kości strzałkowej, kość piszczelowa jest skrócona i wygięta co powoduje deformację stopy. W tym momencie życia skrót wynosi ok 14 cm.

Stópka jest mocno zdeformowana i posiada tylko trzy paluszki.

W swoim krótkim 4 letnim życiu przeszła już tak wiele...

4  ogromnie bolesne operacje, dzięki leczeniu i intensywnej rehabilitacji ta mała dziewczynka nauczyła się chodzić... w protezie.

Podczas ostatniej operacji na jej nóżkę założono aparat Lizarowa, jest to urządzenie które służy do wydłużania kości, dzięki licznym wizytom lekarskim i intensywnej rehabilitacji udało się " wyciągnąć" kość o 5 cm. Niestety cały proces obarczony jest licznymi powikłaniami, nie dość, że jest ogromnie bolesny i uciążliwy przy drutach wbitych w kość a ma ich aż 10, robią się infekcje i opatrunki trzeba zmieniać nawet 3 razy dnia.

Wystąpił też przykurcz kolanka gdyż ścięgna i tkanki nie nadążają aż tak się rozciągnąć.

Z tym aparatem dziecko będzie musiało jeszcze być 4-5 miesięcy, non stop w dzień i w nocy...

Niestety to nie koniec leczenia gdyż za jakiś czas Eryczkę czeka operacja kolana a następnie kolejne wydłużania... oraz intensywna i bolesna rehabilitacja która musi trwać cały czas.

Liczne operacje, wizyty lekarskie, dojazdy do kliniki, rehabilitacja oraz środki medyczne a także przyszłe protezy to ogromny koszt, z którym rodzice dziecka nie są w stanie sobie poradzić.

Ale razem, wspólnie z dobrymi ludźmi, którzy chcą pomóc tej ślicznej małej dziewczynce -Damy Radę.

Proszę pomóżcie- Nie bądźcie obojętni- W Nas jest moc

Zbiórka prowadzona jest na pokrycie kosztów  kolejnych operacji wydłużeń nóżki małej Eryczki

Razem możemy sprawić, że Eryczka będzie miała szansę na życie bez barier, bez wózka inwalidzkiego, bez piętna kalectwa.

Pomóżmy Eryczce stanąć na własnej nóżce !!! Bez leczenia i operacji Eryczkę czeka wózek inwalidzki na całe życie !!!

Razem możemy sprawić, że dziewczynka będzie miała szansę na życie bez barier, bez piętna kalectwa.

Prosimy o UDOSTĘPNIANIE zbiórki wśród swoich Znajomych oraz pomoc dla Eryczce. Liczy się czas !!! 


Zbiórka zweryfikowana i prowadzona przez Fundację "Bo w nas jest moc" 

KRS: 0000722910

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Bo w Nas jest Moc - awatar

  Fundacja Bo w Nas jest Moc

  20.03.2021
  20.03.2021

  Kochani, czasu coraz mniej aby uzbierać pełną kwotę na wydłużanie nóżki Eryczki... Jeśli nam się nie uda - dziecko zostanie niepełnosprawne do końca życia !!! Błagamy o pomoc dla Eryczki, by nie była skazana na kalectwo do końca życia !!!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Kazek - awatar

  Kazek

  31.01.2023
  31.01.2023

  Niech Cię Bóg Błogosławi.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.12.2022
  14.12.2022

  Życzę wszelkiego błogosławieństwa dla obu dziewczynek. Życzę wspaniałych lekarzy i pełnego miłości i troski personelu szpitalnego podczas operacji i rehabilitacji. Eryczko - biegaj radośnie i szczęśliwie :-)

 • Monika Cegłowska - awatar

  Monika Cegłowska

  02.04.2022
  02.04.2022

  Zdrówka

 • Agnieszka Wróbel-Moskalik - awatar

  Agnieszka Wróbel-Moskalik

  09.12.2021
  09.12.2021

  ❤️

 • Karolina Czajkowska - awatar

  Karolina Czajkowska

  17.11.2021
  17.11.2021

74 563 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 799 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 1 799

blobas - awatar
blobas
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Waldemar Kacprzyk - awatar
Waldemar Kacprzyk
20
Anonim - awatar
Anonim
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Paulina - awatar
Paulina
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij