Centrum Pozytywnego Wsparcia

10 086 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Fundacja Głos Serca tworzy Ośrodek wsparcia dla osób dotkniętych przemocą

Fundacja Głos Serca tworzy Ośrodek wsparcia dla osób dotkniętych przemocą. W wynajętym od miasta lokalu o wielkości 470 m, w którym znajdowały się wcześniej biura, przeprowadzamy remont. Żeby dostosować go do potrzeb musimy zrobić łazienki, wymienić podłogi. Potrzebujemy wsparcia.

Połowa remontu za nami, a połowa przed nami

Własnymi siłami i przy życzliwości ludzi dobrej woli udało się wyremontować i wyposażyć połowę lokalu. Trzeba jeszcze zrobić łazienki i wymienić podłogi.

Pierwsze takie miejsce w Krakowie

Tworzymy miejsce jakiego w Krakowie jeszcze nie ma a jest bardzo potrzebne, bo statystyki są zatrważające. Miejsce które tworzymy będzie miejscem odzyskiwania wewnętrznej mocy po doświadczeniach związanych z przemocą.

Zarówno sprawca jak i ofiara doświadczają destrukcyjnego wpływu przemocy. Choć najwięcej szkód doznaje osoba, która tej przemocy doświadcza (jest słabsza i nie potrafi się bronić), sprawca również ponosi jej konsekwencje (psychologiczne, społeczne, moralne i prawne).

Celem pomocy osobom doświadczającym przemocy jest zapewnienie bezpieczeństwa oraz wspieranie w przejmowaniu kontroli nad własnym życiem, odbudowywanie poczucia mocy osobistej. PRZE-MOC – to działania skierowane przeciwko osobistej mocy człowieka   a PO-MOC – to działania pomagające odbudowywać wewnętrzną moc człowieka.

Zdjęcie opisu zbiórki Centrum Pozytywnego WsparciaZdjęcie opisu zbiórki Centrum Pozytywnego WsparciaZdjęcie opisu zbiórki Centrum Pozytywnego Wsparcia

Potrzebujemy wsparcia

Jeśli uda zebrać kwotę 10 tysięcy, wymienimy podłogi i kupimy nowe sanitariaty do łazienek. Gdyby udało się zebrać większą kwotę, moglibyśmy zakupić nowe łóżka i wyposażenie do sal warsztatowych.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Głos Serca - awatar

  Fundacja Głos Serca

  30.03.2017
  30.03.2017

  Uruchomiliśmy ośrodek, mieszkają w nim już 4 osoby. Jest też dziecko i pies :)
  Udało nam się wykończyć jedną łazienkę, która już służy mieszkańcom.
  Zostały jeszcze dwie łazienki do wykończenia żebyśmy mogli przyjąć nowe osoby.
  Z całego serca dziękujemy za wsparcie przy jego tworzeniu, bez Was nie byłoby to możliwe.

  Zdjęcie aktualizacji 3 983

Komentarze


 • Mercedes Oyuela - awatar

  Mercedes Oyuela

  23.01.2021
  23.01.2021

  I'm glad I can help with this small contribution to your extarordinary efforts. Please les me know if there are other areas where you need assistance. Thank you!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.01.2021
  01.01.2021

  Keep up the caring helpful work, thanks for providing shelter to everyone who has been removed from their homes. Stay strong and have a happy hopeful 2021❤️💪

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.12.2020
  30.12.2020

  Dziękuję Wam za to, co robicie!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.07.2017
  29.07.2017

  Dla Sebastian i Baryla

  • Fundacja Głos Serca - awatar

   Fundacja Głos Serca - Organizator zbiórki

   31.07.2017
   31.07.2017

   Dziękujemy z całego serca za wsparcie.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.01.2017
  20.01.2017

  Dacie radę :-)

  • Fundacja Głos Serca - awatar

   Fundacja Głos Serca - Organizator zbiórki

   30.03.2017
   30.03.2017

   Serdecznie dziękujemy za pomoc <3

10 086 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 76

Mercedes Oyuela - awatar
Mercedes Oyuela
1 000
Jaco - awatar
Jaco
45
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Agnieszka Stępniak - awatar
Agnieszka Stępniak
20
Grażyna - awatar
Grażyna
50
Powodzenia - awatar
Powodzenia
20
Joanna Kubica - awatar
Joanna Kubica
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij