Zbiórka Na niebezdomne psy - zdjęcie główne

Na niebezdomne psy

0 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Sara Ignarska - awatar

Sara Ignarska

Organizator zbiórki

Czy tak właśnie powinno wyglądać życie psów? Cieknąca, zimna buda i przykrótki łańcuch? Na śniadanie resztki z obiadu a na starość nieleczone choroby będące zwieńczeniem kilkunastu lat wiernego życia u boku człowieka? 

Warto pomagać! Warto pomagać nie tylko zwierzętom bezdomnym, ale również tym, które mają właścicieli - kochających właścicieli. Człowiek udomowił psa, stworzył go wiernym kompanem, druhem i przyjacielem. I my więc bądźmy przyjaciółmi. 

Istnieje wiele fundacji pomagających zwierzętom bezdomnym. Ich inicjatywa jest wielka, ale to nie wystarczy. My pragniemy stworzyć fundację, która będzie pomagać zwierzętom mającym właścicieli. Mamy świadomość, że nie wszystkich ludzi stać na to, aby utrzymać swoje zwierzęta, ale mimo wszystko bardzo je kochają i starają się robić co tylko mogą, aby zapewnić im godne życie. 


Początkowe cele fundacji: 

Zakup kojców i bud dla psów mieszkających na dworze 

Pokrywanie kosztów wynikających z konieczności stosowania diet u zwierząt przewlekle chorych 

Pokrywanie kosztów leczenia weterynaryjnego 

Pokrywanie kosztów sterylizacji oraz kastracji. 


Dotychczasowo podjęte kroki 

Nie marzymy, działamy. 

Na chwilę obecną już zakupione zostały trzy kojce ze środków własnych. To jednak zdecydowanie za mało. 

Stworzony został statut do przedłożenia przed Sądem Rejestrowym 

Zaplanowano wszystkie dalsze, prawne kroki rejestracji fundacji 

Nawiązano wstępną współpracę ze specjalistą zajmującym się budową kojców dla psów, który w ramach pomocy zdeklarował 15 procentową zniżkę na zakup każdego. 


Na etapie poszukiwania jest również lekarz weterynarii oraz radca prawny. 


Koszty 

Koszt jednego kojca po zdeklarowanej obniżce oscyluje w granicach 800 zł 

Buda oraz wyściółka to kolejne 200-500 zł w zależności od wielkości psa 

Zabiegi sterylizacji i kastracji w zależności od zwierzęcia oraz jego rozmiarów to koszty oscylujące w granicach od 80 do nawet 450 zł 

Na dodatkowe koszty wliczają się ceny zabiegów medycznych, opieki weterynaryjnej, leczenia oraz diet (i oczywiście utrzymania fundacji).

Fundacja potrzebować będzie również własnej strony internetowej. 


W przyszłości być może uda się rozwinąć działalność fundacyjną na tyle, aby stworzyć również azyl dla zwierząt, których właściciele chwilowo nie mogą się nimi zająć. Sytuacje życiowe bywają różne - remont, choroba, wyjazd. 


Pozostajemy z nadzieją, że wspólnie z darczyńcami uda nam się powołać fundację "Kojec" do życia. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Sara Ignarska - awatar

Sara Ignarska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij