Zbiórka Remont sali terapii sensorycznej - miniaturka zdjęcia

Remont sali terapii sensorycznej Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Remont sali terapii sensorycznej - zdjęcie główne

Remont sali terapii sensorycznej

9 793 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Fundacja dla Dzieci Niepełnosprawnych NADZIEJA w Słupsku od ponad 30 lat prowadzi rehabilitację dzieci z niepełnosprawnościami. Prowadzimy bloki zajęć rehabilitacyjnych, podczas których dzieci korzystają z hipoterapii, fizjoterapii, masażu, terapii ruchem z elementami terapii zajęciowej, terapii integracji sensorycznej, terapii pedagogicznej, terapii w sali doświadczania świata, terapii logopedycznej i psychologicznej. Zajęcia prowadzi wykwalifikowana młoda kadra, a terapia jest dostosowywana indywidualnie do dziecka.

 Obecnie coraz więcej dzieci ma problemy z sensoryką. Drapiące skarpetki, dokuczająca metka od koszulki, zbyt ciasne rękawy to nie wymysły dzieci, a zaburzenia sensoryczne. Podobnie jest ze zmysłami. Z każdej strony dzieci są atakowane głośnymi dźwiękami, pulsującymi, kolorowymi obrazami, czy intensywnymi zapachami. Nie każde dziecko potrafi sobie z tym poradzić, co prowadzi do poważnych zaburzeń. Dlatego jedną z metod stosowanych w naszej Fundacji jest terapia w sali doświadczania świata, która jest wyposażona w sprzęty do pobudzania zaburzonych zmysłów dzieci. 

Sala doświadczania świata połączona z gabinetem do terapii pedagogicznej jest najstarszą salą terapeutyczną w naszej Fundacji. Wymagają generalnego remontu oraz wymiany sprzętów. Odnowienia wymagają również przylegające do nich dwie łazienki.

Rocznie z zajęć w naszej Fundacji korzysta ponad 200 dzieci niepełnosprawnych. Dla wielu jest to jedyne miejsce, gdzie mogą otrzymać wsparcie w postaci rehabilitacji. Dzięki Państwa wsparciu będziemy mogli dalej pomagać w przywracaniu sprawności naszym podopiecznym.

Nasza Fundacja utrzymuje się z dofinansowań i darowizn. Od wielu lat realizujemy projekty współfinansowane ze środków PFRON. Nasz obecny projekt to "Z NADZIEJĄ w lepsze jutro". Dodatkowo prowadzimy Przedszkole Terapeutyczne o charakterze specjalnym, do którego uczęszczają tylko dzieci z niepełnosprawnościami. Nasi terapeuci ciągle się dokształcają, aby jak najlepiej dobrać metodę terapii do potrzeb dziecka i zachęcić je do pracy.

Kwota, którą potrzebujemy to 30.000 zł. Chcemy wyremontować salę doświadczania świata oraz połączony z nią gabinet do terapii pedagogicznej oraz przylegające do nich dwie łazienki. W miarę możliwości chcemy również wymienić zniszczone sprzęty do terapii. 

Będziemy na bieżąco przekazywać relację z tych prac na naszym Facebooku, Instagramie oraz You Tube, a rozliczenie po zakończeniu zadania będzie udostępnione na naszej stronie internetowej.

Pomóż dzieciom niepełnosprawnym widzieć, słyszeć i czuć tak jak TY!

Dzięki dobroczynnej akcji Auchan, Fundacji dla Dzieci Niepełnosprawnych "NADZIEJA" w Słupsku, Pomagam.pl i Donateo możesz wspomóc remont sali do terapii sensorycznej dla dzieci niepełnosprawnych.

Pokaż #MocDobrychGestów


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
9 793 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 11

Logo Auchan
Klienci Auchan
6 348
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Magda - awatar
Magda
160
Anna M - awatar
Anna M
435
Piotr M - awatar
Piotr M
500
Grzegorz - awatar
Grzegorz
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Magda - awatar
Magda
500
Magda - awatar
Magda
500
Magda - awatar
Magda
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij