Zbiórka Zajęcia rozwijające dla dzieci - miniaturka zdjęcia

Zajęcia rozwijające dla dzieci Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zajęcia rozwijające dla dzieci - zdjęcie główne

Zajęcia rozwijające dla dzieci

110 zł  z 13 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy fundacją wspierającą rozwój artystyczny i osobisty podopiecznych. 

Większość z nas stanową nauczyciele prowadzący zajęcia, ale w sumie jest nas 13 osób i planujemy, żeby było więcej. 

Naszą kadrę można zobaczyć tutaj: http://studiopiosenki.com/index.php/o-szkole/kadra/

Strona www organizacji: www.fundacjapasja.org

Strona www marki Bielskie Studio Piosenki: www.studiopiosenki.com

Nasze facebooki:

https://www.facebook.com/bielskiestudiopiosenki/

https://www.facebook.com/Festiwal.Piosenki.Bajkowej/

https://www.facebook.com/fundacjaakademiapasjiirozwoju/

Nasz Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCN3UMZ2IIb0uNiwgfKZxw9g

https://www.youtube.com/channel/UCygoV8VPvtmZkZicW0vifyA/videos


O CO CHODZI W FUNDACJI?

Założycielka Fundacji Małgorzata Kanik-Stasiaczek uczy śpiewu już 10 lat. Uczyła się podwójnie, bo interesuje się psychologią oraz muzyką (wokalistka od 14 roku życia). W swoich zajęciach nie naciskała na "efekt za wszelką cenę" lecz na empatyczne podejście ze zrozumieniem i poszanowaniem drugiego człowieka. Jako jedna z nielicznych nauczycielek wokalu uczyła osoby fałszujące, niepewne siebie i bez doświadczenia. Z czasem zobaczyła, że część osób, które się zgłaszają ma różnego rodzaju problemy. Zdarzają się osoby z depresją, po próbach samobójczych czy z fobią społeczną. Po kilku miesiącach regularnych zajęć i "pracy z muzyką" i innymi formami zajęć takim osobom stan psychiczny polepsza się.  Postanowiła z działalności gospodarczej przejść do Fundacji, aby pomagać takim osobom. Obecnie misję fundacji realizuje kilkunastu nauczycieli. 

Ponadto organizujemy wiele działań takich jak spotkania, warsztaty, festiwale, kursy, konkursy, przeglądy czy koncerty.

NA CO ZBIERAMY PIENIĄDZE?

Z założenia fundacja utrzymuje się z zajęć muzycznych, artystycznych i tanecznych. Z tych wpłat opłacamy: wynajem pomieszczeń, rachunki, podatki, wypłaty pracowników czy inwestycje takie jak zakup nowego sprzętu muzycznego czy materiałów na warsztaty.

Większość naszych podopiecznych stać na zajęcia jednak zdarzają się osoby ubogie, dla których dodatkowe zajęcia są zbyt dużym wydatkiem. Nie możemy prowadzić zajęć całkowicie za darmo, obniżamy cenę na tyle żeby pokryć koszty - ktoś przecież musi utrzymać pomieszczenia i zapłacić nauczycielom. 

W początkowej fazie rozwoju fundacji (założona w marcu 2019 roku) nie stać nas, aby prowadzić zajęcia dla niektórych całkowicie bezpłatnie. Koszty jednej pojedynczej lekcji indywidualnej wynosi 65 zł. Opłata za semestr 6 miesięcy grupowych zajęć wynosi u nas 650 zł, a grupowych 1350. Zbieramy na bezpłatne zajęcia dla 20 dzieci i młodzieży do 20 roku życia znajdujących się w ciężkiej sytuacji życiowej.

Przykładowa reklama zajęć aktorskich (aktor Bartłomiej Mieszczak - nasz trener):

JAK ZOSTANĄ WYKORZYSTANE ŚRODKI?

650 zł - koszt opłacenia semestru zajęć w Fundacji - dla 1 osoby (docelowo zbieramy dla 20) 

Ewentualną nadwyżkę środków przekażemy na zakupienie nowego sprzętu muzycznego (zbieramy na perkusję i studio muzyczne, żeby dzieci i inni podopieczni mogli jak najniższym kosztem nagrywać utwory).


CO SIĘ ZMIENI?

Po półrocznych zajęciach większość z osób uczęszczających, które wybierzemy znaczenie poprawi swoje zdolności radzenia sobie w dzisiejszym świecie. Dajemy to, czego nie daje szkoła publiczna. Uczniowie mogą nabrać pewności siebie, mogą poznać własne możliwości, poprawią swój wizerunek osobisty. Jest to przysłowiowa "wędka" służąca do znalezienia lepszej pracy, odnalezienia co chce się robić w życiu i polepszenia kontaktu z osobami bliskimi. 

Dzięki takim działaniom jest dużo mniejsze prawdopodobieństwo, że w dorosłym życiu młodzież nie popadnie w choroby społeczne takie jak uzależnienia i współuzależnienia czy depresja. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
110 zł  z 13 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Basia - awatar
Basia
50
Tomek - awatar
Tomek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij