Zbiórka Zajęcia rozwijające dla dzieci - miniaturka zdjęcia

Zajęcia rozwijające dla dzieci Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zajęcia rozwijające dla dzieci - zdjęcie główne

Zajęcia rozwijające dla dzieci

110 zł  z 13 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy fundacją wspierającą rozwój artystyczny i osobisty podopiecznych. 

Większość z nas stanową nauczyciele prowadzący zajęcia, ale w sumie jest nas 13 osób i planujemy, żeby było więcej. 

Naszą kadrę można zobaczyć tutaj: http://studiopiosenki.com/index.php/o-szkole/kadra/

Strona www organizacji: www.fundacjapasja.org

Strona www marki Bielskie Studio Piosenki: www.studiopiosenki.com

Nasze facebooki:

https://www.facebook.com/bielskiestudiopiosenki/

https://www.facebook.com/Festiwal.Piosenki.Bajkowej/

https://www.facebook.com/fundacjaakademiapasjiirozwoju/

Nasz Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCN3UMZ2IIb0uNiwgfKZxw9g

https://www.youtube.com/channel/UCygoV8VPvtmZkZicW0vifyA/videos


O CO CHODZI W FUNDACJI?

Założycielka Fundacji Małgorzata Kanik-Stasiaczek uczy śpiewu już 10 lat. Uczyła się podwójnie, bo interesuje się psychologią oraz muzyką (wokalistka od 14 roku życia). W swoich zajęciach nie naciskała na "efekt za wszelką cenę" lecz na empatyczne podejście ze zrozumieniem i poszanowaniem drugiego człowieka. Jako jedna z nielicznych nauczycielek wokalu uczyła osoby fałszujące, niepewne siebie i bez doświadczenia. Z czasem zobaczyła, że część osób, które się zgłaszają ma różnego rodzaju problemy. Zdarzają się osoby z depresją, po próbach samobójczych czy z fobią społeczną. Po kilku miesiącach regularnych zajęć i "pracy z muzyką" i innymi formami zajęć takim osobom stan psychiczny polepsza się.  Postanowiła z działalności gospodarczej przejść do Fundacji, aby pomagać takim osobom. Obecnie misję fundacji realizuje kilkunastu nauczycieli. 

Ponadto organizujemy wiele działań takich jak spotkania, warsztaty, festiwale, kursy, konkursy, przeglądy czy koncerty.

NA CO ZBIERAMY PIENIĄDZE?

Z założenia fundacja utrzymuje się z zajęć muzycznych, artystycznych i tanecznych. Z tych wpłat opłacamy: wynajem pomieszczeń, rachunki, podatki, wypłaty pracowników czy inwestycje takie jak zakup nowego sprzętu muzycznego czy materiałów na warsztaty.

Większość naszych podopiecznych stać na zajęcia jednak zdarzają się osoby ubogie, dla których dodatkowe zajęcia są zbyt dużym wydatkiem. Nie możemy prowadzić zajęć całkowicie za darmo, obniżamy cenę na tyle żeby pokryć koszty - ktoś przecież musi utrzymać pomieszczenia i zapłacić nauczycielom. 

W początkowej fazie rozwoju fundacji (założona w marcu 2019 roku) nie stać nas, aby prowadzić zajęcia dla niektórych całkowicie bezpłatnie. Koszty jednej pojedynczej lekcji indywidualnej wynosi 65 zł. Opłata za semestr 6 miesięcy grupowych zajęć wynosi u nas 650 zł, a grupowych 1350. Zbieramy na bezpłatne zajęcia dla 20 dzieci i młodzieży do 20 roku życia znajdujących się w ciężkiej sytuacji życiowej.

Przykładowa reklama zajęć aktorskich (aktor Bartłomiej Mieszczak - nasz trener):

JAK ZOSTANĄ WYKORZYSTANE ŚRODKI?

650 zł - koszt opłacenia semestru zajęć w Fundacji - dla 1 osoby (docelowo zbieramy dla 20) 

Ewentualną nadwyżkę środków przekażemy na zakupienie nowego sprzętu muzycznego (zbieramy na perkusję i studio muzyczne, żeby dzieci i inni podopieczni mogli jak najniższym kosztem nagrywać utwory).


CO SIĘ ZMIENI?

Po półrocznych zajęciach większość z osób uczęszczających, które wybierzemy znaczenie poprawi swoje zdolności radzenia sobie w dzisiejszym świecie. Dajemy to, czego nie daje szkoła publiczna. Uczniowie mogą nabrać pewności siebie, mogą poznać własne możliwości, poprawią swój wizerunek osobisty. Jest to przysłowiowa "wędka" służąca do znalezienia lepszej pracy, odnalezienia co chce się robić w życiu i polepszenia kontaktu z osobami bliskimi. 

Dzięki takim działaniom jest dużo mniejsze prawdopodobieństwo, że w dorosłym życiu młodzież nie popadnie w choroby społeczne takie jak uzależnienia i współuzależnienia czy depresja. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
110 zł  z 13 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Basia - awatar
Basia
50
Tomek - awatar
Tomek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij