Zbiórka Ratunek dla Piotra - zdjęcie główne

Ratunek dla Piotra

0 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Kołodziejczuk - awatar

Marta Kołodziejczuk

Organizator zbiórki

Piotr Szumiło potrzebuje naszej pomocy !! Człowiek, którego większość z nas ceni za jego hart ducha oraz pomoc na rzecz zwierząt tych w UK oraz tych w Pl. przewoźnik/kierowca, zaangażowany całym sercem w zbiórkę dla Krzesimowa 2017. Wspierający finansowo kocie bazarki wspólnie ze swoja małżonka Irena, będący wirtualnym opiekunem dla psiaka z polskiego schroniska. Ma ogromne serce nie tylko do zwierząt, ale także wobec ludzi. Wielokrotnie wspierał domy dziecka w Polsce i organizował zbiorki ubrań i środków czystości dla nich. Piotr wraz z rodzina aktualnie mieszka w High Wycombe, UK a oryginalnie pochodzi z Zamościa. 

Z tego co wiemy, od blisko 2 lat Piotr zmagał się z problemami zdrowotnymi. Cierpiał na bóle kręgosłupa, barku oraz ciśnienie w nadgarstkach. Tracąc przy tym na wadze. I oto co nastąpiło: Niespodziewana diagnoza, jak grom z nieba stłamsiła wszystkie dotychczasowe marzenia i wspólne plany tej rodziny. Glejak mózgu, wielopostaciowy i złośliwy, wielkości 5 x 2 cm…
Piotr wraz ze swoja rodzina z dnia na dzień znalazł się w takiej sytuacji, jest to straszna choroba, ale musimy zawalczyć o niego tak, jak on walczył  o te  bez własnego głosu, bezbronne, porzucone, chore zwierzęta.
Nie jest tajemnica, ze glejak wielopostaciowy nie daje dobrych rokowań, ale nie chcemy się skupiać na rokowaniach.CHCEMY I BĘDZIEMY WALCZYĆ !!! 

W tym momencie musimy skupić się na tym, żeby odciążyć finansowo Piotra i jego rodzinę, żeby w tym niezwykle trudnym okresie nie musieli martwic się o codzienne wydatki.
Chcemy też walczyć terapią  w Niemczech, która działa cuda na arenie światowej, niestety koszta są zapierające dech w piersiach- £60000. Az tyle, ale czy to tak dużo kiedy chodzi o ratowanie życia?

Kwota jest ogromna i czasu tez bardzo mało,  ale poruszymy niebo i ziemie, zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby pomoc.
Prosimy Was z całego serca- pomóżcie nam uratować życie Piotrka!
Wspomóżcie nawet najmniejsza kwota- dla nas to kawa na wynos, a dla Piotra to szansa !Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Kołodziejczuk - awatar

Marta Kołodziejczuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij