Zbiórka Ratunek dla Piotra - miniaturka zdjęcia

Ratunek dla Piotra

Zbiórka Ratunek dla Piotra - zdjęcie główne

Ratunek dla Piotra

0 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Marta Kołodziejczuk - awatar

Marta Kołodziejczuk

Organizator zbiórki

Piotr Szumiło potrzebuje naszej pomocy !! Człowiek, którego większość z nas ceni za jego hart ducha oraz pomoc na rzecz zwierząt tych w UK oraz tych w Pl. przewoźnik/kierowca, zaangażowany całym sercem w zbiórkę dla Krzesimowa 2017. Wspierający finansowo kocie bazarki wspólnie ze swoja małżonka Irena, będący wirtualnym opiekunem dla psiaka z polskiego schroniska. Ma ogromne serce nie tylko do zwierząt, ale także wobec ludzi. Wielokrotnie wspierał domy dziecka w Polsce i organizował zbiorki ubrań i środków czystości dla nich. Piotr wraz z rodzina aktualnie mieszka w High Wycombe, UK a oryginalnie pochodzi z Zamościa. 

Z tego co wiemy, od blisko 2 lat Piotr zmagał się z problemami zdrowotnymi. Cierpiał na bóle kręgosłupa, barku oraz ciśnienie w nadgarstkach. Tracąc przy tym na wadze. I oto co nastąpiło: Niespodziewana diagnoza, jak grom z nieba stłamsiła wszystkie dotychczasowe marzenia i wspólne plany tej rodziny. Glejak mózgu, wielopostaciowy i złośliwy, wielkości 5 x 2 cm…
Piotr wraz ze swoja rodzina z dnia na dzień znalazł się w takiej sytuacji, jest to straszna choroba, ale musimy zawalczyć o niego tak, jak on walczył  o te  bez własnego głosu, bezbronne, porzucone, chore zwierzęta.
Nie jest tajemnica, ze glejak wielopostaciowy nie daje dobrych rokowań, ale nie chcemy się skupiać na rokowaniach.CHCEMY I BĘDZIEMY WALCZYĆ !!! 

W tym momencie musimy skupić się na tym, żeby odciążyć finansowo Piotra i jego rodzinę, żeby w tym niezwykle trudnym okresie nie musieli martwic się o codzienne wydatki.
Chcemy też walczyć terapią  w Niemczech, która działa cuda na arenie światowej, niestety koszta są zapierające dech w piersiach- £60000. Az tyle, ale czy to tak dużo kiedy chodzi o ratowanie życia?

Kwota jest ogromna i czasu tez bardzo mało,  ale poruszymy niebo i ziemie, zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby pomoc.
Prosimy Was z całego serca- pomóżcie nam uratować życie Piotrka!
Wspomóżcie nawet najmniejsza kwota- dla nas to kawa na wynos, a dla Piotra to szansa !Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Marta Kołodziejczuk - awatar

Marta Kołodziejczuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij