Zbiórka Ratunek dla Piotra - miniaturka zdjęcia

Ratunek dla Piotra

Zbiórka Ratunek dla Piotra - zdjęcie główne

Ratunek dla Piotra

0 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Marta Kołodziejczuk - awatar

Marta Kołodziejczuk

Organizator zbiórki

Piotr Szumiło potrzebuje naszej pomocy !! Człowiek, którego większość z nas ceni za jego hart ducha oraz pomoc na rzecz zwierząt tych w UK oraz tych w Pl. przewoźnik/kierowca, zaangażowany całym sercem w zbiórkę dla Krzesimowa 2017. Wspierający finansowo kocie bazarki wspólnie ze swoja małżonka Irena, będący wirtualnym opiekunem dla psiaka z polskiego schroniska. Ma ogromne serce nie tylko do zwierząt, ale także wobec ludzi. Wielokrotnie wspierał domy dziecka w Polsce i organizował zbiorki ubrań i środków czystości dla nich. Piotr wraz z rodzina aktualnie mieszka w High Wycombe, UK a oryginalnie pochodzi z Zamościa. 

Z tego co wiemy, od blisko 2 lat Piotr zmagał się z problemami zdrowotnymi. Cierpiał na bóle kręgosłupa, barku oraz ciśnienie w nadgarstkach. Tracąc przy tym na wadze. I oto co nastąpiło: Niespodziewana diagnoza, jak grom z nieba stłamsiła wszystkie dotychczasowe marzenia i wspólne plany tej rodziny. Glejak mózgu, wielopostaciowy i złośliwy, wielkości 5 x 2 cm…
Piotr wraz ze swoja rodzina z dnia na dzień znalazł się w takiej sytuacji, jest to straszna choroba, ale musimy zawalczyć o niego tak, jak on walczył  o te  bez własnego głosu, bezbronne, porzucone, chore zwierzęta.
Nie jest tajemnica, ze glejak wielopostaciowy nie daje dobrych rokowań, ale nie chcemy się skupiać na rokowaniach.CHCEMY I BĘDZIEMY WALCZYĆ !!! 

W tym momencie musimy skupić się na tym, żeby odciążyć finansowo Piotra i jego rodzinę, żeby w tym niezwykle trudnym okresie nie musieli martwic się o codzienne wydatki.
Chcemy też walczyć terapią  w Niemczech, która działa cuda na arenie światowej, niestety koszta są zapierające dech w piersiach- £60000. Az tyle, ale czy to tak dużo kiedy chodzi o ratowanie życia?

Kwota jest ogromna i czasu tez bardzo mało,  ale poruszymy niebo i ziemie, zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby pomoc.
Prosimy Was z całego serca- pomóżcie nam uratować życie Piotrka!
Wspomóżcie nawet najmniejsza kwota- dla nas to kawa na wynos, a dla Piotra to szansa !Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Marta Kołodziejczuk - awatar

Marta Kołodziejczuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij