Zbiórka Pomagamy Seniorom - zdjęcie główne

Pomagamy Seniorom

10 235 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

W województwie podkarpackim sukcesywnie powstają ośrodki, w których seniorzy mogą wspólnie i aktywnie spędzać czas. Od 4 lat w Albigowej w gm. Łańcut taką funkcję spełnia Dzienny Dom Pomocy w ramach projektu „Złoty liść opieki II edycja”.

Dzienny Dom Pomocy działa od 1.12.2018 roku w budynku dawnego domu katechetycznego. Wsparciem objętych jest 28 osób w wieku 60 plus z obszaru gminy wiejskiej Łańcut i miasta Łańcut. Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00. Na miejscu podopieczni mają zapewnione śniadania i obiad dwudaniowy, zajęcia z psychologiem, warsztaty prozdrowotne, zajęcia z animatorem oraz fizjoterapeutą. Organizowane są imprezy kulturalno-towarzyskie, wycieczki oraz wydarzenia o charakterze religijnym.

Dzienny Dom Pomocy współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Parafii Rzymskokatolickiej pw. Narodzenia NMP w Albigowej. Obecnie wysokie koszty utrzymania placówki powodują zagrożenie ciągłości jej funkcjonowania. Brakuje nam środków na pokrycie bieżących kosztów mediów (gaz, prąd, ścieki, Internet, telefon, woda) oraz na dopłatę do transportu uczestników projektu.

 Do 31.07.2023 r. potrzebujemy ok 60.000 zł, które pozwolą nam na bezpieczną realizację założonych zadań.

Więcej informacji można uzyskać na FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100090249872641

 oraz  stronie parafialnej:
 http://www.albigowa.parafia.info.pl/?p=main&what=56.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
10 235 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 51

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Agnieszka Ryndak - awatar
Agnieszka Ryndak
100
Marcin Doniesiewicz - awatar
Marcin Doniesiewicz
1 000
Mr Y Apostolov - awatar
Mr Y Apostolov
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Błażej Dobrowolski - awatar
Błażej Dobrowolski
100
mmmm - awatar
mmmm
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij