Zbiórka Pomóż Deniko stanąć na łapki - miniaturka zdjęcia

Pomóż Deniko stanąć na łapki Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż Deniko stanąć na łapki - zdjęcie główne

Pomóż Deniko stanąć na łapki

316 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Alicja Gardias - awatar

Alicja Gardias

Organizator zbiórki

urodziłem się zdrowy i piękny, znalazłem kochający dom. Dom, w którym niczego mi nie brakuje. Mam miłość, najlepszą karmę, ładne niemowlęce zabawki i łzy mojej mamy, bo nie wiadomo czemu los okrutnie mnie doświadcza.Moja pierwsza ludzka mama pierwsza zauważyła, że mam nieznaczny tylozgryz, nie było to jednak przeszkodą do wzięcia mnie przez moją prawdziwą mamę, która tak bardzo mnie pokochała. Niestety tylozgryz się powiększył, moje mleczne ząbki nie wypadły, więc mając rok przeszedłem pierwszy zabieg w narkozie, aby usunąć mi 12 mleczakow. Cały czas drapalem się po pyszczku, który był cały czerwony. Mama odchodziła od zmysłów i szukała przyczyny chodząc że mną do wielu lekarzy. Podejrzewano masę przyczyn tego drapania od alergii pokarmowej po roztocza na mojej czystej i lśniącej siersci. Okazało się, że mam nieoperacyjmą wadę zgryzu i niestety jedzenie mi zostaje na ząbkach i drapiac się próbuję sam sobie w ten sposób pomóc. Pomaga mi moja mama czyszczac mi zęby po każdym posiłku. W pewnym momencie przyplatalo się zapelenie żołądka i problemy z jelitami. W moim organizmie zamieszkała paskudna bakteria i niestety moja flora bakteryjna nie jest taka jak u moich braci i sióstr. Mama wydała już wszystkie oszczędności, a leczenie trwa i końca nie widać. Dlatego błagam o życie i zdrowie dla mnie. Moja mama ciągle płacze, sama ma problemy zdrowotne, ale ja dla niej jestem najważniejszy.Staram się być dzielny u lekarza i nie pokazywać że niektóre zastrzyki są bardzo bolesne, żeby mama była ze mnie dumna. Pomóżcie mi stanąć na łapki, dziękuję. NIKO I MAMA ALA

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.07.2019
  14.07.2019

  Buzialka w nochalka przesyłam

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.07.2019
  14.07.2019

  Dużo zdrówka 😘

 • Aga Sierzputowska - awatar

  Aga Sierzputowska

  14.07.2019
  14.07.2019

  🍀🍀🍀🍀🍀

316 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Alicja Gardias - awatar

Alicja Gardias

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Magda Zagrodzka - awatar
Magda Zagrodzka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Dorota Janik - awatar
Dorota Janik
20
Lena - awatar
Lena
20
Hanna Wróblewska - awatar
Hanna Wróblewska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aga Sierzputowska - awatar
Aga Sierzputowska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij