
Cześć :) przedstawiam Wam mojego dzielnego psiaka - Pchelke. Pchełka jest kochającym,7 miesięcznym psiakiem, który kocha ludzi i jedzenie ;) niestety ma problem z prawym oczkiem...potrzebna jest operacja dzięki której bedzie mógł normalnie funkcjonować. Psiak jest moim oczkiem w głowie, ale niestety ja nie moge zapewnić mu tego, na co zasługuje. Kwota ta jest potrzebna na pokrycie kosztów leczenia oraz rehabilitacji, mam nadzieje, ze pomozecie, bardzo na to liczymy
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!