Zbiórka Pomoc na psa i leczenie - zdjęcie główne

Pomoc na psa i leczenie

155 zł  z 17 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marek Wiśniewski - awatar

Marek Wiśniewski

Organizator zbiórki

Cześć! 

Nazywam się Marek Wiśniewski. 

Utworzyłem tę zbiórkę ponieważ mój cudowny czworonozny przyjaciel potrzebuje Waszej pomocy! Niestety sam nie mam jak mu pomóc...Pod moją nieobecność mój cudowny pies Killer w typie Amstaff'a rozciął sobie prawą łapkę. Po powrócie do domu udałem się z nim szybko do lecznicy. Na miejscu okazało się, że rana jest bardzo głęboka i doszło do rozcięcia kilku ścięgien. Killer stracił bardzo dużo krwi, rokowania były złe. Maluch niemalże od razu trafił na stół, operacja trwała ponad trzy godziny. Udała się! Byliśmy szczęśliwi i mocno wierzyliśmy, że wszystko będzie dobrze. Po jakimś czasie jednak nie było już tak kolorowo - okazało się, że do łapki wdało się zakażenie... Próbowaliśmy je zwalczyć ale niestety się nie udało. Musieliśmy podjąć jedną z najgorszych decyzji - doszło do amputacji. Ten piękny i żywiołowy pies nie potrafi się odnaleźć żyjąc bez prawej łapy. Jest jednak mała szansa na to, aby pomóc mu w funkcjonowaniu. Pewnien weterynarz z Lublina jest w stanie stworzyć dla niego specjalną protezę, pomogłaby mu ona odciążyć pozostałe łapy jak i stawy. Przede wszystkim pomogłaby mu normalnie żyć... Proteza zostałaby "przyłączona" do kości. Wykonanie takiej protezy, zabiegu jak i dalsze leczenie przerasta moją kieszeń - nie stać mnie na to. Proszę Was o pomoc. 


Osoby które chciałyby pomóc mogą się ze mną skontaktować prywatnie. Później można nawet przyjechać zobaczyć/poznać psiaka. Każdy grosz się liczy.

Osobom które zechciałyby pomoc niesamowicie dziękuję w imieniu swoim jak i Killera.


 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
155 zł  z 17 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marek Wiśniewski - awatar

Marek Wiśniewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Aga ;) - awatar
Aga ;)
1
Aga ;) - awatar
Aga ;)
11
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Lexi - awatar
Lexi
50
Karina - awatar
Karina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
12

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij